Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok! zx 9R re keresek sportkipufogót. olyan kéne amit a gyári helyére feltudok csavarozni. képet rakjatok fel a dobról. köszi
A sportleömlő az vastagabb és más a vonalvezetése ezáltal a kiáramló gáz sebessége is nagyobb lesz! Ki is a tudatlan?
1. Semmi konkrétat nem írtál. Pl új, vagy használt, kb ár...
2. Sportleömlő nem is létezik. Nincs ilyen szó...
3. Ha ennyire tudatlan vagy, h egy Google-t sem tudsz használni, akkor sajnálunk...
4. Nem mindig a másik a hülye...
üdv. eladó honda cbr 600 rr-hez , 2007-től, yoshimura összekötőcső ára 15 eft. valamint ehhez a tipushoz karcos ,festésre szoruló generátordekni. ára 10 eft. 0620/992-4528
Tényleg örülök, hogy ilyen sokan próbáltatok segíteni! nemhiába ez az oldal sem a régi már! A motorosok összefogásáról meg nem is beszélve! Még egyszer köszi!
Igen, teljesítményt veszítesz, mert a töltésürítés nem lesz a legjobb tőle, mert megváltoztatod a rendszer hosszát, ami áramlástanilag ki van számolva, h mennyinek kell lennie...
Rendben, de hívhatsz is nyugodtan.
Szép napot
Köszi. Azt akartam írni, hogy mérek egy méretet, de így még jobb. Megelőztél. Köszönöm, holnap jelentkezem ez ügyben.
A dob hossza 48cm, a cső vége pedig 5cm az átmérő.
Oké, értem. Akkor méret egy méretet, aztán jelentkezem. Köszönöm a segítséget...

max. egy összekötő cső kell hozzá, karbit én hozzá állítattnám ha nem akarod hogy legyen olyan fordulatszám tartomány ahol gyengébb legyen mint a gyári dobbal
Hát attól függ , ha a csőméret egyezik, meg a hely is stimmel akkor rá lehet rakni, de ezt látni kellene. A karbiszinkron, hát ezt gazda válogatja, elvileg kell, de sokan nem foglalkoznak vele, nem feltétlen szükséges szerintem.
Hello!

Jól hangzik a dolog. Kérdéseim a következőek: rá lehet-e rakni egyből a GSX-F.re, vagy átalakítás kell, a másik meg hogy rá kell-e hangolni a karbit a rendszerre? Lehet, hogy alapvető kérdéseket teszek fel, de ebben a dologban teljesen új vagyok:-D
Sziasztok meg tudja valaki mondani milyen anyag ez? a tömő ill. amivel körbe van vonva.
Ez egy Akrapovic Evolution karbon dob belseje.
Illetve, hogy hol lehet ilyet kapni.
na ennyi
szia
Nekem van egy Leo vince SBK dobom eladó ha gondolod. 40-re tartom. Ha érdekel hívj fel és megbeszéljük: 70/457-0148
annyiból vagy veszel valami használtat vagy magyarok vannak eköröl újban - martin, raptor
De igazából nem tudom, hogy mennyit szánnék rá. Mik a lehetőségeim?
Szia!

Igazából nég sosem vettem sportdobot, nem tudom mi az ára. Olyan max. 35-40e-re gondoltam. Nagyon kevés?
mennyi a keret?
Sziasztok!

Suzuki GSX-F 750-hez keresnék sportdobot. Nem igazán tudom, milyen márkát szeretnék. Tudtok ajánlani valamit?
Szívesen.
Azt nem is mondom,hogy a szét össze illetve a korrekt szegecselés nem olyan egyszerű...
Nincs benne powercom.! Akkor inkább úgy hagyom, ahogy van, nem kockáztatok. Köszönöm!
Szia!
Én is ezt tettem, sajna alacsonyabban sokkal gyengébb lett és magasan is gyengült a teljesítménye.
Ha van benne Powercom. akkor újra kell állítani hozzá padon.
Nekem mondjuk ez K5 Busánál volt.
MIVV ,ezt én is csak ajánlani tudom
link