Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Cbr 600 F-re való Egrus sportdobom eladó!Részletek a hirdetéseimben!
hali. ojan 20e Ft mijent ajánlasz? (képet kérek)
Hali!
450 es KTM exc hez keresek akrapovic dobot. A motor 2004 es.
Sziasztok!

Következő volna a problémám: A motoromon van egy RS3 rendszer, de sajnos a bal oldali dobon a felirat első betűje hiányzik.(Valószínűleg elengedte a szegecs, és letört). Vagyis kellene egy ugyanilyen felirat amire kicserélném.Kérdés hogy ilyet hol tudnék szerezni, vagy ki az aki ezt nekem ki tudná cserélni (akár szervíz) már ha egyáltalán van ilyesmire lehetőség.
Előre is köszi
Jelcsa milyen árkategóriában árulod ezeket a csöveket? Na és papírosak?250-es egyhengeresre kellene vlmi okosság
lehet elmegyek dunaujvárosba vasárnap. ott leszel; te hova valosi vagy én Izsák MEGBESZÉLJŰK és ősszefutnk ha gondolod
szia nekem 36000ftért csinálták kivették atompitokat sportdobba valo csőbele kigyapotolva nekem tetszik ahangja . nem tul nagy de ha oda vágom neki ordit. én is gondolkodtam egy csőben de lebeszéltek rola és végűl igazat adtam nekik ehhez a nagy mérethez jobban mutat a két cső. afogyasztásom minimum 1 literrel kevesebb. szép megsem látszik rajta az elvégzett munka. evvel a dobbal bárhová mehetek a rendőrőksem basztatnak .
hali érdeklödnék hogy 05ös yz450f re milyen dobjai vanak és hogy milyen árban
az utolsó képen láttam azt az akrapovicsot hogy az menyiért eladó?
kösz hali
szia,

van db killerem, illetve még néhány kipu,nem csak ami a képeken.

link:http://www.kepesmotor.hu/onroa...

és még
http://www.kepesmotor.hu/onroa...

ha érdekel 70 317 90 83

üdv,P.
Hali. Van egy sr 50 Lc www mocim.... nem tuning! most kéne vennem rá egy sport kipuffot......Mit ajánlotok?

Használt Zx 15-20 ezer ért..... vagy Giannelli Next újonnan 21.000-ért?
Tud annyival többet a zx hogy megérje használtan, vagy vegyem meg a Giannelli Next -et mert az is ugyan olyan jóó?

Van valakinek tapasztalat?
Hali!
2004 es honda cbr 600 rr hez keresek gyári leömlőt!
Az sem baj ha már nincs benne a katalizátor!
Ha valakinek van eladó írja meg az árával 1ütt!
előre is köszi
szia kujo,

leírnád hogy mit tettek a tieddel és hogy mennyibe fájt neked?
megmondom őszintén egyrészt nem tetszik a 4:2-ben, azt 4:1-benre váltanám le, másrészt bódissanyibá komplett rendszerében bízom mert az már volt nekem és brutál teljesítményt és szép hangot adott.
De nyitott vagyok hátha tetszeni fog amit írsz. talán egyszer élőben meghallgatnám
szia úgylátom megvan már agép tetszik, nekem agyári dobokat akakitották át nagyon szép hangja lett. tudom ajánlani szépen szol
üdv urak! nem tudjátok, LeoVince SBK-hoz hol kaphatnék dB-killert?
köszi attix1..
nem csúnya csak egy picit nagy szerintem, de én nem értek hozzá csak ránézésre..
bömböljön csak, legalább tudják hogy jössz
a vizsga meg.. magyarországon?bármit lehet
Biztos nem volt mihez viszonyítsad,mert itt nincs mihez viszonyítsad.

Ez nem egy 15 éves leharcolt 65cm-es kályhacső amiben lóg az összes szegecs és kiégett gyapottal agyon karcolt palásttal kínálgatnak 20e-ért.
Ebből csak egy van és vevő is csak egy kell nekem,mert ebből nincs egy kamionra való.
Kevés motorra való az biztos,de akinek ez kell majd, az kezet csókol nekem mikor átveszi.

Ha vetsz egy pillantást a linkre talán megérted.

http://shop.ebay.it/?_from=R40...
ezt még olcsónak se mondanám nem hogy NAGYON olcsó
Gratula a zzr1400 hoz Valóban Nagy rá? Nagyon csúnya?
Akkor keritek rá másikat Ez majd jó lesz vizsgára az E betű miatt.
Van másik is de az nagyon nyitott és bömböl Félek szétégnek a szelepek. Köszönöm a építő kritikát
Csak 50e ft
Én is értek ezt azt a vasas szakmámhoz.
Sajnos azt ne várd, h bármelyik kipufogós ki fog adni neked terveket.
Ez nem az az ország.

Amennyit tudok segíteni, mert építettem már 1-2 dobot:
Külső palást általad választott átmérő illetve forma(1-1,5-2mm vastag). Hosszra legyen ugyanannyi mint a gyári! Belülre perforált lemezből(2-3mm-es lyukút használj) kell csövet készíteni, a dob hosszára(itt van aki kifelé szűkülőt használ mondjuk 60-ról 50-re, de én az egyeneset használom). Nagy köbcentis motornál a mély és dübörgő hatást a 60-as átmérővel lehet elérni, de a normál közkedvelt az az 50 vagy 54-es átmérő.
A rendszerhez csatlakozó vége adott, ha csavaros(Bolt-on), vagy rádugós(Slip-on) lehet. Látom a te rendszerednél vágni kell, ezért ott más megoldást kell kitalálni. Én mondjuk a slip-on-t javasolnám.
A másik végét megint csak esztétikusra meg lehet tervezni.
Nem ég el a kőzetgyapot sem, csak sok a tökfej, és nemtudja hogyan kell belerakni. Megtömik vele azt jólvan, pedig nem úgy megy az. Normális esetben. Összerakás sima poszegecssel, vagy lehet acéllal is, csak ahhoz nem árt a levegős behúzó.
A perforált cső és a palást közé:
A perforált csőre ilyen fémszálas huzatot kell húzni. Nemtudom mi a rendes neve, de én haszonlót használok mint a mosogatódörzsi.
A Yoshi dobomban finom fémszálas háló van ráterítve a perfócsőre.
Azt tekered körbe üveggyapottal, utána kőzetgyapottal, aztán megint üveggyapottal. Hogy ezt megfogja és a palást ne égjen meg, ezt szoktam körbetekerni öntapadós alufólia szallaggal.
Erre ráhúzom a palástot, és már csak össze kell szegecselni.
Normálisan úgy csináld, h a végeg a palást belsejébe menjenek, és oda szegecseld hozzá.
Ööö és kész is. Biztos ebben is vannak hibák, de amit eddig így csináltam még most is szolgálnak.
Honda Dominatorhoz tud valaki gyári kipufogót?
menyi az a nagyon olcsón
Sziasztok! Derbi Senda X-race-re keresnék kipufogót, nem a gyárit hanem nyitott sportdobot! 3csavar fogja fel,csillag alakban. Robogókipufogódob is jó! :D
MSN: moto.zolii@windowslive.com
E-mail: uszozoli@citromail.hu
A tömítőanyag engem is érdekelne, Raptor dob-ból 2 év alatt kiégett, ronda, rekedtes (repedtes?) hangja van. Elvileg könnyen cserélhető, csak nem tudom mire.
Szép jó estét kivánok mindenkinek (: A kérdésem a következő lenne van egy suzuki gs 500 E Motorom . Én egy olyan embert keresnék itt aki Foglalkozik Sport kipufogó gyártásokkal és esetleg kitudna segíteni pár jó tanáccsal mert ugyanis Szeretnék Csinálni magamnak 1 sport dobot a kis gs re Munkahelyemből kifolyólag hozzá tudok jutni bármien saválló csőhöz meg mindenhez ami kellene hozzá! Mivel Hegesztőként dolgozok Nem túl nagy probléma lenne összedobni 1 et csak hát tanácstalan vagyok ez ügyben mert sehol az ég egyatta világon nem tudok szerezni 1 normális müszaki rajzot hozzá! tudom bátor dolog ilyesmibe belefognom meg minden de gondoltam ha lenne 1 müszaki rajzom ami pontos és bevált akkor miért ne! Na most a kérésem a következő lenne ha bárki tudna bármien infóval szolgálni akkor azt nagyon megköszönném! Mert ugye nem akarok semmit sem összebarmolni és kárt tenni a motoromban ezzel!

Második kérdés: Szerintetek mien tömő anyagot használjak ? Üveg gyapot? Kőzet gyapot? Kerámia gyapot? Sokak szerint a kőzet és az üveg gyapot hamar kiégnek belőle ! ha kerámia gyapotot tennék bele azt meg ha összenyomnám szétporlana ! bár nem csináltam még ilyesmit de Szeretném ha valaki tudna nekem segíteni ezen kérdések megoldásában ! a válaszokat előre is köszönöm! Üdv Széles utat és balesetmentes közlekedést minden Kedves Motorosnak! Sziasztok