Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó Leo Vince kipufogó SBK Yamaha R6 03-on volt de bármire rámegy. Keveset használt nagyon szép hangja van. Ár: 45.000
Ha érdekel hívj vagy írj megtudunk egyezni.
Sziasztok!

Honda CBF1000F-re (már az egy kipufogós, 2010-es modell) keresek kipufogót, ha lehet carbont és legált. Van valakinek ajánlata?
Üdv:
Zvoli
ugy van az enyém is mint a te képeid között az amikor ülsz rajta. amugy neked a gyári dob az kivan belezve? ha nincs akkor annyi lenne a kérdésem, hogy ugyanolyan erős e. vagy fojt vmennyit a gépen, és hogy nem e eladó?
a gyári. faridom ugy volt legyártva hogy volt rendszámnak helye arra volt csavarozva egy rendszám keret és úgy. csak nem értem a rendőr mi jogon bírálja felül a kpm engedélyét. igy lett levizsgáztatva. meg sosem hallottam ilyet h teljesen függölegesnek kell lennie. csak kva bosszantó tud lenni h minden papír minden rendben, és már csak azért is h vmiért megbüntethessen. utolag eszembe jutott azt kellett vna h lefényképeztetem vele azt jelentsen fel. na mind1. utálom az összeset.
Milyen rendszámt. tartód volt? Én most keresek valami kicsit.
karcmentes! dobok eladók... 33-ezres db áron
2db 4 csavaros gsxr-re, és 2db slip-on...
érd: gixxergabi@gmail.com
Majd kiderül addigra de szerintem csak egy dob lesz rátéve!
teljes rendszert rendelsz? mert akkor elég kemény lessz az egyébként se piti géped
Inkább maradok még kussban és mire jön a tavasz megrendelem kintről a rávaló yoshimurát!Az csak felcsavaroz és goooo!
izi, ugy fel tudod tenni, hogy a gyári tányér ami rajta van abba fursz lyukakat, viszont a kilogo részt a tányér után biztosan le kell vágnod, ebben az esetben a katalizátorod is ugrik, én ehhez a dobhoz keritenék egy leömlót, vagy az idom környékén levágnám a végét, és csináltatnék egy közdarabot, de ha nem akarod vágni a rendszert akkor inkább nézz egy bontottat és rakd át.
Suzuki gsxr 1000 volt de szerintem jó a kawasakira is egy közdarabbal ár.....40eft
értem.köszi
pegaso,

Mivel amerikai termék, így nincs benne "E" jel.
Amúgy meg minden ilyenre rá van irva, hogy "Race use only" vagy "closed track used only"
szia.E jel-papír van?feketében kellene
gyári Z750 es, és gyári cbr1000 rr dobok eladók, elérhetőségek az adatlapomon.
hát most éppen beszerzés alatt van egy gyári, remélem összejön, mert sajnos az enyém ki lett belezve, elözö gazdája elvágta és kiszedett belöle mindent. és rövidebb lett, és szét esik mert hagyományos szegecs van benne és szét ég egy idő után. Igazábol a hangja bitang jo volt a sportdobbal:). Csak sajna a sünök miatt meg kellett válnom töle. Rendszámomért meg a dobért kaptam 3-3 ezer forintot, csak hogy jó napom legyen. Amugy mióta kell a motoron a rendszámnak derékszögben állni? én ugy tudom h csak jol láthatónak kell lenni. márpedig az. na mind1. dobra visszatérve szerintem jo nagyon 5 kilométerröl lehetett hallani hogy jövök megyek. Énis szivesen vennék egy jót, de nem akarom a gyatyám odafizetni a rendöröknek söt egy fillért se. bocs a regényért:D
Köszi! Csak most néztem hogy neked is 610esed van!
Visszakerült utána a gyári? Hangja szebb-jobb lett? Amúgy külföldről elég olcsón vannak már pro circuit dobok, még azt néztem.
pegaso,

Új FMF kipufogót tudok adni 108.000HUF-ért..
http://www.biohazardcycles.com...
Szia. Semmi különbség nem lesz, a típusra csak a felszerelhetőség miatt mennem rá. az enyémen leo vince volt ami zx636ra valo egyébként. Erősebb lett, de csodát ne várj. Legalábbis én nem száltam el h mennyivel erősebb lett, nekem sajnos elkellett adnom kedves rendőrök miatt.
Mennyiért adod a dobot?Zx12-re jó a felfogatása?Méretei?
Mezőkovácsházi vagyok így személyes átvétel érdekelne ha jó a 12-re!
drz re keresek dobot,összekötővel.(nem gyárit)
eladó Yoshimura TRS SUZUKI GSXR1000 750 600 VAGY AMIRE AKAROD
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne hogy ha mondjuk a motoromra egy ktm-re való sport dobot(akropovic) tennék megfelelő összekötőcsővel milyen irányban változna a teljesítmény, és hogy mennyire működne így hogy nem huskyra gyártották? Lehet hülye kérdés de jóval olcsóbban jutnék olyanhoz. És persze elvinném beállítani hozzá a motort.
Előre is köszi! Fontos lenne.
Nem,de inkább kerüld őket!Melyik milyen beállitottságú.
Sziasztok
2005 Hayabusához triovál kipufogó dobok eladó. Nyitott, szuper hanggal a jobb oldalin belül minimális sérüléssel de felhelyezve NEM látszik. Ár 25000ft a kettő. Érd. 70-542-9308 Pécs-Mészi