Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

yamaha 5DM jelzésű gyári összekötőcső sport dob felszereléséhez eladó. benne van a gyári tömítő gyűrű, és rajta a gyári bilincs, ár 3e ft posta lehet.06203936892.
azt ugye sejted h.a motor is kell hozzá!mamis Zsombornak jó,akkor neked is jó lesz!
Na, ha szépen igényesen el tudod készíteni és nem baltával kell felraknom meg popszegeccsel rögzítenem, akkor érdekel a dolog.
az megy,Zsombornak is ilyet csináltam!meg még valakinek!
az előszobában fényképeztem!
nincs adatlapom ................ már vagy hány éve!
kawaszeki@freemail.hu és kapsz több képet.
Hol is van ez?
Neeeem! Hátul már figyel egy Aprókavics dob meg az összekötője. A gondom az ez előtti résszel van, mivel a katalizátor és a kipufogókönyökök egy egységet képeznek. Na, itt kellene varázsolnod valamit...
leo vince ovál alu dob eladó, E jelzés, bilincs, db killer, több kép e-mail-ben, fix 22 e ft.
egy havernak van, Pap Zoltán 06209417718 neki pont busára van!
cagiva elefant 125 II-re keresek rezót!
tehát komplett rendszert csináljak?
arroW
offroad dob eladó.
kicsit viseletes de nem horpadt és szépen szól.
árban megegyezünk,
nekem xl600R-en volt
Szia! Egy olyan csövet szeretnék, amiben nincs bent a katalizátor meg a lambdaszonda. Ja meg a csappantyú se kell bele... Hadd menjen kifele az a füst!
Milyen anyagom van? Hát semmi, pontosabban van egy kis angyalpor, de asszem az nem kell a kipufogógyártáshoz...
a MAMIs Zsombornak is én csináltam a katalizátor kiváltást.....
konkrétan írd le,mit szeretnél,milyen anyagod van....(donor cső)
Köszi szépen!
Hali! A raptor az kb 30-40-től felfele van.kb 70-ig. én ezt összekötővel 65-ért vettem
Szia! 2007-es 600RR-hez kellene egy olyan összekötő cső, amivel helyettesíteni tudnám a katalizátort (meg a lambdaszondát). Eredetit nem akarom barmolni. Tervezz, rajzolj, fúrj, faragj, engem a megoldás érdekel! Ha tetszik a megoldás, fényképezz, kalkulálj, és mindkettőnk vigyorogni fog...
Srácok.. valaki tudja hogy a watta új raptor vagy martin dob mennyibe kerül sac/kb? köszi előre is a válaszokat
Hello. 115e ft ért és gyári állpotu ujonann vásároltam.
Srácok Én DRZ 400 E-re szeretnék power bombot.
Szerintetek ha én magam csinálok az lessz olyan jó mint amit a boltban kapok sok pénzért?vagy érdemes inkább kiadni érte!
Valaki akinek van tapasztalata segítsen:) vagy aki csinált már megköszönném a segítségét!
Üdv
HELLÓ.menyiért adod?képed van róla?
Sziasztok! KTM sx,exc-re elado AKRPOVIC-kipufogorendszer kompletten ,felfogatokkal,rugoval mindennel. Ár alatt.
érdekes ez a "maszek"megjelölés........kínai gyári.......,vagy kézzel készített,tapasztalt ember munkája?Te melyiket választanád......gondolom agyárit.........minden protoipust.......kézzel készítenek......és attól lehet még" világbajnok"!és nem mindig a kinézet a lényeg,hanem a funkció!szerintem.......
egyedi ötleteket is megvalósítok....
Az enyém sem "márkás" dob, se ce, se tüv, csak egy akra matrica, ordít mint állat, és még osztrákban sem kérdezték mijaf@x ez? ránézett, húzott a szemöldökén, és ennyi, vagy épp vigyorgott, a legkomolyabb az volt, hogy csak okosan ám
Persze gondolom körzetenként, és rend őrei határozzák meg, de tényleg ha egy mód van rá, papíros, jelzéssel ellátott dobot, mert jobb a békesség