Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Kipufogót még nem szereltem össze, mert mást is fogok a motorba beépíteni. A végcső egy Akrapovic Slip On. A hangja egészen biztosan brutális lesz. A katalizátor és az EXUP alacsony fordulatszámon egyfajta "folytás", ami azért jó, mert így javul a motor nyomatéka azáltal, hogy a nyitott dob nem "szívja" ki a benzin/levegő keveréket a hengerekből. Kerül bele még egy Power Commander V. egy Auto Tune szélessávú lambdaszondával, és egy Quickshifter (gyorsváltó) a moduljával együtt.
Gsxr1000K7-K8 Gyári kipufogódobok ELADÓK! 0km-ert voltak voltak a motoromon! Karcmentesek! Ha vkit érdekel akkor írjon!
Milyen lett a hangja Exup és Katalizátor nélkül ,valami más változás esetleg?
Lenne egy kérdésem aki érti miről van szó ,kérem válaszoljon! A 4t egy hengeres motorok kipufogó leömlő csövén esetenként található egy úgynevezett "powerbomb" vagy "megabomb". Az lenne a kérdésem hogy ez a kiöblösödés mit takar? Csak egy tartály jellegű valami vagy esetleg belül üres vagy lehet hogy az eredeti vastagságú csövet megfúrták és azt veszi körül a külső öblösebb köpeny (egy vagy két furat lehet rajta, hol?) Aki látott már ilyet belülről kérem válaszoljon. Előre is köszönöm!
szeva, nekem van 2 fajta. 4:2, 4:1,is ! scbeci@freemail.hu
Szia! Hasonló dolgon gondolkodtam én is. Próbáltam csináltatni egy közbetétet,nem jött össze. Végül is az lett a megoldás, hogy vettem egy használt gyári leömlőt, szétvágtam, kivettem az EXUP-ot, meg a katalizátort, és védőgázas hegesztéssel összehegesztettem. Mindez nem került többe, mintha valakivel fabrikáltattam volna egy "áthidaló" csövet, plusz kívülről nem nagyon lehet megmondani, hogy nem az eredeti gyári leömlő van rajta... Sok szerencsét az átalakításhoz!
írtam egy mailt neked várom válaszod!
Szia!
Ez az lenne:
http://sportmotor.hu/motoros_k...
Ha érdekel, vegyed föl velem a kapcsolatot(racedobok(kukac)gmail(pont)com).
üdv
A shox oldalán lehet venni külön is bár egy próbát megér,hogy jó e a te kipuffodba..
Üdv. mindenkinek!
Gsxr1000 K7-hez keresek Y összekötőcsövet a katalizátor kiiktatásához! Van e vkinek eladóban? Vagy tud e vki segíteni benne, hogy ki tudna csinálni ilyet?!
üdv! nem akarok róla írni, a szerelős fórumokon kapsz rá választ.
csákány! valaki nem tudja véletlen,hogy Leo Vince X3-ba mennyi egy tompító? jön a vizsga hamarosan azt fosok....
Bocs!
Furulya!
Nem furuja!
Sziasztok,
Van egy fz6s-em amin leo vince kipufogó van.
Sajnos az egyik "furuja" (rem. ez a hivatalos neve) nincs meg.
Tudnátok segíteni hol tudnék venni egyet, vagy csináltatni?
Vagy egy egyszerű kipufogós is le tudja gyártani a másik alapján?
GSX-R 1000 2005-2006 gyári titánium kipufogó eladó.
Sziasztok. 1 hengeres 500 cm3 is enduro, dupla kipus, milyen sport dobot lehet neki adni? ami nem draga es a hangja is jofele legyen:D
Sziasztok! Van egy eladó mastek Triovál Full Carbon dob!suzuki gsxr hez vagy bármire rakható! 50000eft
Engem Josi vagy Akra érdekelne ilyen áron,de csak ha karcmentes.
És mire való? Letudnád írni az összes típust?

Ja és milyen a hangjuk?
Sziasztok
Holnap megyünk, egy Motorhispani Furia-ért tudtok róla valamit-t mondani, akinek esetleg volt már ilyene , am6-os blokkos, sportkipufogót keresek rá, gianelli,v6,hebo vagy akármi,meg nagyob karbi is érdekel.
Papesz
Halli. Valakinek rs 125höz eladó arrow/gianelli jó állapotú dob eladó?!
Szia
Tudom nem ide tartozik,de nincs véletlenül cbr900 jobb oldali kormánykapcsolód (keskeny fajta)
Üdv Zsolt
Cső
A második képen láng jön a dobból
Nekem is szokott egy kicsit belobbanni de nem így.
Hogy van ez?
Úgy jött ki a ganéból mint állat endurózás kezdete vele történt
köszi, még csak terv, de mindenesetre megjegyeztem, bár nemhiszem, hogy most lesz rá 25, épp generál előtt vagyok, azért köszi tényleg