Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

insidic kuk@c frímél ponthu
Eladó egy Leo Vinci sbk titánium sportdob.Ovális,gixeren volt(négy c savaros)nagyon jó állapotban,csak a bilincs nyoma látszik meg rajta.Irányár:39.000.-ft
Insidic!
Egy elérhetőséget adnál a kipufogóval kapcsolatban?Én megvenném azonnal!
üdv.!

nincs valakinek elfekvőbe 2db 4csavaros dobja eladó occóé ?
Sziasztok! Tudtok nekem segíteni abban, hogy '03-'05-ös R6-nak a leömlője jó-e 2006-os R6R-hez?

Azért kérdezem, mert szeretnék a katalizátortól megszabadulni!
Vagy egyéb megoldások is érdekelnek. Pl: gyári kipuffról levágni és Y-csövet a helyére rakni!
Vagy tudtok-e valakit aki ilyennel foglalkozik!

Kösz!
Üdv!
Érdekelne engem aprilia af1-rs vagy bármien 50ccm-s végdob mert a zsaruk elől nem akarok menekülni sem drágán fizetni a csekkért. Árban megegyezünk ha valakinek van vagy tud kérem irjon.
aprilia rs 125 kipufogó dob olcsón eladó
30 605 6883üdv gabó
Ennél nagyobbat? Kattints a képre Viccet félretéve nem az enyém a dob, egy barátomé csak megkért hogy tegyem fel. Szólok neki hogy csináljon róla még képeket és ha átküldte küldöm.
2003as KTM EXC 200 gyári végdobomat szép állapotban cserélném egyenes végdobra, vagy tuning végdobra.
lesznek hozzá képek is !
A heti ajánlatom : Garantáltan zsír új !
http://www.kepesmotor.hu/onroa...
Szia Insidic! Engem érdekelne a dobod...tudnál nagyobb képeket dobni róla? i986@freemail,hu
Mosásnál nem megy bele víz, és télen nem költözik bele a pók! :D
Arrow sportdob '98-'99-es ZX9R-hez 3 csavaros eladó. Az ár 25.000 HUF.
60-as volt. De nem bírtam a zajt, eladtam. Sorry!
Ja de kép van róla. Mailben küldhetek képet.
Szeva Néztem a videod neked megvan az eredeti folytás a dobhoz?
Fotót kérhetek róla?60as a csonkja a tiédnek is?
teszt
helló!Valaki tudna nekem legalább 1 képet mutatni sportdob folytásról van esetleg valakinek gyári amit lemásolhatok az enyémhez?
Méretek vagy valami sematikus rajz is jó lenne!
Még mindig eladó Ha érdekel, írj rá egy árat Sőt, van hozzá sor4 leömlőm!
köszi már meg is találtam és progit is szedtem le csak még rákel jönnöm hogy is müködik pontosan
Bódis dob eladó!20/5913818
http://www.kepesmotor.hu/onroa...
ha a kinézet a lényeg akkor tökmind1...
de ha érdekel minek milyen köbcentihez, fordulathoz stb-hez milyen méretűnek kell lenni, akkor ajánlom keresd meg a nagyon régi! motor revü számokat amelyekben a 2üteműek tuningolásával foglalkozott 1 sorozat, és annak talán az utolsó része volt a kipufogó...
de valahol láttam már ehhez valami progit is... google...
a szín a legkevesebb, de ha barkács boltban akarsz szegecset venni, akkor azt felejtsd el. kipufogóst kérdezd milyen szegecset használ. bár kétlem hogy elárulja. amit te bemész a boltba és megveszed. az körülbelül félóráig fog kitartani, beletörik az összes, ha szerencséd van kilövi.tapasztalat. egyszerübb ha rászánsz 5-10 ezer forintot és elviszed hozzáértőhöz aki újra gyapotozza.