Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello

van egy Shark karbon dobom újszerű állapotú ekkora méretű mocira való 25eft.ha érdekel 70 317 9083.üdv,P.
és azért tudtál vele haladni is?
Nekem az xl 125-ön kb 5 cm átmérűjő volt de nem ordított meg semmi pedig tök üres volt
oké, köszi
szerintem lehet vastagabb is nyugodtan 3-4 cm akár semmi baja nem lesz tőle ha meg túl hangos gyapotot adjá neki
Persze h halkabb lesz tegyél bele nyugodtan.
Sziasztok
Kipufogó dob full karbon, nem volt még motoron.8500 ft eladó.125-250 hez jó.
Apámék gipszkartonoznak mostanában, hozott haza tűzálló gyapotot,szerintem megpróbálom azzal!
Sziasztok! Gondolkodom, hogy a motoromra csináltatok valami nyitott dobot, hogy legyen hangja is, csak nem tudom, hogy milyen (belső)átmérőjű kéne hogy legyen. Gn 125, szóval 125-ös 4t, én olyan 20-25mm belső átmérőre gondoltam. Esetleg valaki tud tippet adni? Az lenne a lényeges, hogy azért maradjon benne nyomaték is. Előre is köszi a segítséget :)
tyű nemtudom. itthon találtam de jó volt bele..
Köszi a választ! Te milyen gyapotot vettél, hol és mennyiért?
cbr1000rr gyári végdob (exap) rajta van eladó elérhetőségek az adatlapomon.
ja és nekem is F2 es
Tsá nekem ugyan ez van most gyapot nélkül ordít, de amikor meg volt tömve akkor szép mély hangja volt igaz nem volt halk akkor sem , de elviselhető volt . én azt ajánlom próbáld ki hogy meg tömöd.
nekem a szegecseket kell lefúrni hozzá, és lehúzni a végét. Aztán lehet venni rozsdamentes szép fényes szegecset és azzal visszarakni
Halihó!
Remélem tud valaki segíteni! Van egy 600-as cbr-em,de ami alatt van dob az nagyon ordít és hosszú úton már idegesítő! A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnék neki szép mély hangot varázsolni. Ha teszek bele kipufogó gyapotot akkor mélyebb lesz a hangja, vagy ugyan úgy fog ordítani, mert nincs benne semmi folytás csak egy szikrafogó középen!
Előre is köszönöm a választ!
Ez 3-4-re való. Mivv titán,E betűs,kivehető hangtompítós.
Szia megvan még a dob?
üdv sziasztok

2002-es xvs 650 dragstar -ra keresek sport kipufogót /rendszert vagy véget/

illetve az is érdekelne hogy hol és kivel tudnák rá csináltatni
Milyen zx 9 re neked rigád van
Hali Cbr 600rr jó a kipuf 2004 kiadás?
Szevasztok.Infókat kérnék RACE sportdobról,hang,minőségről.ZX9r-re raknám.
Szia keki@euromail.hu vagy 30-323-8861 ha nem venném fel visszaghívlak.
Szia Keki!

Engem érdekelne a leömlő! Küldenél egy mail címet,vagy egy tel számot a rittercsaba@yahoo.com-ra. Köszi!
Bocsi de én annyira vagyok profi hogy meglátok valamit és megcsináltatom Raptor Ferivel na Ö ért hozzá hívd felKerek,ovál,triovál és kvadrovál formában, többféle méretben és palásttal!
Pipás ,kúpos és ferdénvágott végkiképzéssel!
Akár egyedi elképzelés alapján is!
Minőségi dobok örök garanciával!
Feladó adatai
név: Raptor Feri
megye/város: Csongrád
mobil: 06-30-851-5638
Sziasztok!
Keresnék 2004-es 650-es husabergre kipufogót.