Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv Gyugyuka.látom te profi vagy a kipukban.Kérdésem a következő lenne:Nagy Bandit gyári csőből ha a hátsó tagot kiszedem,mi változik meg?Hang,áramlás,stbElőre is kösz!
Bocs, levegősre nincs, csak vizesre van és nekem is ahhoz kéne, csak 50-esre...
Nekem van, érdekel még?
Sziasztok! Van egy Honda MTX 50-esem, amit saját részre meg fogok csinálni, de a rezója be van nyomva. :S Mit lehetne csinálni neki? Valaki azt javasolta, hogy hegesszünk fel egy vasat, húzzuk ki, majd munkáljuk le... Ennél esetleg nem volna valami finomabb megoldás? Lehet úgy sem sikerülne... Esetleg nincs valakinek, vagy ha valaki tud csinálni, akkor mennyibe? Nem tuningolni akarom, hanem gyáriasítani. Zoli

Kép
Leírás: Kerek,ovál,triovál és kvadrovál formában, többféle méretben és palásttal!
Pipás ,kúpos és ferdénvágott végkiképzéssel!
Akár egyedi elképzelés alapján is!
Minőségi dobok örök garanciával!
Feladó adatai
név: Raptor Feri
megye/város: Csongrád
mobil: 06-30-851-5638
Hello!
Valaki nem tud yzf750r-re valami korrekt sportdobot emberi áron?
Ezt én is tudom, de ha mondjuk körberajzolod a felfogatási 3szöget és kivágatod lézerrel ennek a végére felhegeszted már jó is.
nem jó rá sajnos.Régebben vettem egy leo-t és az 929 en volt.Az nem passzolt a 919 re(3 csavaros kell)
Valaki válaszoljon légyszi, aki ért hozzá!
Az arrow dob nem feküdne a 929-re? 919-esen meseszépen durozsolt. Karbon palást titán végek slip on felfogatás.
így van felfogatva zx9-re
Hali!

Olyan kérdésem lenne ,hogy ez a kipufogó, ami elvileg 450esen volt fent, az jólehet egy 250es motorra?
Hopp a kép lemaradt..
Sziasztok!

Eladóvá vált egy Sebring gp6 kipufogódob,E betűvel,kivehető db killerrel és a tartozékaival.A dob gyárilag az újabb fajta honda hornethez jó de bármilyen más motorhoz jó lehet egy összekötőcsővel.
Az ára 50eft amely erősen alkuképes ár.Ha érdekel valakit a balu88@mailbox.hu címen vagy a 30/9089573-as számon elér

Üdv!
Balu
oké! én türelmes vagyok várunk szeretettel
Srácok én egy drz 400 e-re szeretnék power bombot.
Szerintetek ha én csinálok fénykép alapján az lessz olyan jó mintha drága pénzen megvenném?
Esetleg ha valakinek van benne tapasztalata megköszönném ha segítene:)
üdv
Pedig az igazság odaát van , bocsesz, erre nem tudok jó kifogást, igyekszem majd
dehogy profi.......csak igyekszem..........
Leírás: Kerek,ovál,triovál és kvadrovál formában, többféle méretben és palásttal!
Pipás ,kúpos és ferdénvágott végkiképzéssel!
Akár egyedi elképzelés alapján is!
Minőségi dobok örök garanciával!
Feladó adatai
név: Raptor Feri
megye/város: Csongrád
mobil: 06-30-851-5638
A VALÓDI HAMISÍTATLAN R A P T O R! Minőségi dobok a bizonyíthatóan általam kitalált és bevezetett márkanév kezdete óta! Bárki más által RAPTOR néven összeszerelt bármilyen minőségű dob NÉVHAMISÍTOTT,JOGTALAN MÁRKANÉVHASZNÁLÓ--BÁRMIT ÍR ÉS ÁLLÍT MAGÁRÓL!
Örök garanciával és több mint 30 éves szakmai tapasztalattal Szólik "Raptor" Ferenctől a gyártótól!
FONTOS:Az EREDETI RAPTOR dinofejes emblémával készül és nem a BÓDISDOB által kitalált és használt betűtipus van rajta!
A -- L E G F O N T O S A B B-- !
Kérlek titeket NE keverjetek össze Papp Csabával mert 2003 -óta NEM DOLGOZOM együtt vele és így a nevemben RENDELÉST SEM
nem látom, hogy tombolnál odaát
Néztem , profi
ja,etz..a váz is.....én is szeretem az ilyen átalakításokat...azért csináltam egyet magamnak....persze a következő még jobb lenne......de nem nagyon van rá keret.itt van még kép:TRK-mz
Amiről kérdeztem az nem gyári dob
Szia! Bocsi, hogy zavarok, de érdekelne, hogy mi az a (vagy minek készül) félkész gép a képeid között? Egyedül a blokk ismerős (etz?), de így félpucéran is nagyon ütős. Engem nagyon vonzanak az ilyenek csak azért kérdem, és sorry mégegyszer ha hülyeséget kérdeztem