Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tanácsot kérek!
Van egy Yoshimura dobom de nem elég hangos nekem!
Arra gondoltam hogy le röviditem 10cm-rel és a benne lévő perforált csővet is kicserélem kisebb lyukúra! szerintetek hangosabb lesz!
Vagy valami jó ötlet!?
Ja azt elfelejtettem mondani,hogy eredetileg 2005-ös YZF R6-on volt!
Hali Mindenkinek!

Eladó a képen látható Tremignoni ovál Carbon sport dob!
Szinte gyári állapotban van és nagyon szépen muzsikál!

További szép napot!
hellósztok
van 2 eladó kipufogóm az egyik robogóé a másik 1 gyári yamaha dob
nem tudom milyen motoron voltak,
áruk 7500 ft /darab
ha valakit érdekelnének az írjon
Szevasztok. 99-es zzr 1100 hoz keresek 4a2be leömlőt esetleg komplett rendszert. Előre köszönöm a segítséget.
hello

méretben és átömlésben oda jó Shark karbon dobom van újszerű állapotú,használt ára 26e. ha érdekel 70 317 9083.
Szia!
Helyileg hol vagy?
Hali,
Engem érdekelne a dolog! Az Exupnál megvannak a bowdenek, ház....stb? Jó lenne a tudnál képet küldeni róla. Meg természetesen az ára érdeklne!:)

Köszi,
á.
40 a legalja ha annyiba jó akkor a tiéd!
35.000 adok értem max 38
Bocsi sportkipufogót:)
Sziasztok nem tud valaki egy Honda Cbf 125-re való kipufogót?
sziasztok valakit nem érdekel 1
aprilia af1 rs , tökéletes kipufógó rendesze?
horpadás karv mentes karbon végdobal
iránár 20 ezer
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
miért ülés alatti?
Hali!

Eladó a képen látható ARROW kipu! Makulátlan a dob kb 3000km futott! Összes gyári tartozékával és papirjával!
Ár:45,000Ft
Tel:30/680-2519
Vadonatúj amerikai Wileyco kipu blokk alatti eladó olcsón 45e, Buell ra közcsővel.70 317 90 83
(sajnos nem ismerek Buell-HD oldalt )
hello

nincs itt a mail címed így ide rakom fel a képet,jampi a bringád,a felnik duc retroról?talán látható hogy a motor középvonalától kicsit jobbra esik a leömlő.
üdv,P.
Z750 gyári végdob összekötöcsövel, zxr750 leömló yoshimura végdobbal, zx10 (zzr1100) leömló, gpz1000rx leömlő 4.2 kromozott végdobokkal olcsón eladó
4t kipufogó javítást, felújítást ki vállal?
Hello
Küldj képet,meg árat!
üdv, Zsolt
Helló Jelcsa mennyibe vannak a fighter ill pályára szánt dobok?Meg mennyibe a faszák?RF400 ra kellene és nem drágán!
hello

emlékeim szerint a blokk alapja a 98utáni 9-es blokkja, ehhez van arrow komplett rugós rendszerem arrow karbon végdobbal. ha érdekelhet 70 317 9083.a leömlő külön is vihető.

üdv,P.
Sziasztok
Tudna valaki segiteni '05 z1000-re 4-1 leömlőben
Esetleg valamejik évjáratú zx9 leömlője jó rá?
Hali. Mosásnál ne folyjon tele a henger, vagy ha tárolod pára ellen is jó.
sziasztok olyan kérdésem lenne hogy mi a lényege a kipufogódugóknak az enuro és cross motoroknál? soha nem értettem... a mellékletben van kép is hogy mire gondolok... köszi a válaszokat..