Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv. eladó honda cbr 600 rr , 2003-2004 évjárathoz akrapovic sportdob ,használt de tökéletes állapotú 50 eft. 0620/598-2538
929 re halálos vétek gyári dobot tenni arra olyan kell ami full nyitott és üres várost felkelti és durrog szépen ahogy kell
Szia engem érdekelne a kipufogó de az a kérdésem lenne ,hogy ellehetne küldeni romániába?
szia!929 cbr re jó aze a dob?
Sziasztok! Vettem egy hexagonál Akrapovic dobot, de ha belenézek benne van a katalizátor. Szerintetek normális ez? Azt hittem ezek a dobok teljesen üresek belülről. És ha normális hogy benne van a katalizátor, akkor meg tudnátok mondani hogyan tudom kiberhelni belőle? Mondjuk ha egy hossz vasrudat belenyomok akkor az segíthet?
Köszi szépen
Sziasztok! KTM-re SXF-450re gxári kipufogokönyököt szeretnék venni használtqt mert az enyém horpadt egy picit havalaki tud szoljon!44444 KTM SXF!%§ 2007töl jo mind.
igen 78mm csavartávolsággal.
Helló ez 3 csavaros dob?
Hát nem a szomszédban van,de postán is megtudjátok oldani,vagy sokfelé jár az ember-egy telót megér:
www.sakaldob.hu
Ha ,megbízható profit keresel aki garanciát vállal a munkájára akkor ő a te embered.A fiának is wr-je van.
Sziasztok, olyan kérdésem lenne, hogy tudnátok ajánlani kipufogós embert (ha hozzám elérhető közelségben van csak még jobb ) aki vállalná kipufogó ( wr 450-en van) újratömését? csak szakszerűen, rendesen kéne megtömni, nem akarom, hogy idő elött kiköpködje

Köszi szépen
Remek,köszi a választ.
mert amikor bevágsz egy csődarabot a satupadod,akkor meg kell nézni hogy áll a motoron!és ha egy picit is rosszul áll,leveszed,korrigálod,és visszarakod,és akkor léphetsz a következő darab beszabásához! ha még nem csináltál ilyet,nem is érted igazán!mert ez nem gumi,hogy oda tekered ahova akarod!azért!
10,sorry.
Húha...értem.Vagyis nem egészen...egy három darabból álló rendszert miért kell leszedegetni 15x?
Köszönöm válaszod,de már rajta van egy zx9 arow rendszer . Kipróbálni még nem bírtam!
Sziasztok. Nem tud nekem valaki hőálló fekete festéket, ami biztos kibírja a toroknál lévő hőt? Rezót akarnám lekezelni, de nemigazán találok megfelelő festéket, esetleg gondolkoztam még a szinterezésen, hogy az vajon jó lenne-e.
Saját célra, vagy eladásra? Ha eladásra, akkor szerintem érdekelne... Majd dobj már fel képet a végeredményről légyszi
lehet csak 20 cm er, de nagy szopás az egész,mert két fix pontot kell összehozni!"csupán" úgy hogy szép is legyen!nem beszélve a megfelelő rozsdamentes csövek beszerzésérőlés arról sem megfeledkezve,h.vagy 10 szer le kell venni az egész rendszert! kb 15e de lehet picit több......így ís nagyon baráti!
Egyébként mi pénz lenne egy gyári csőből kivágni a katalizátort és betoldani a helyére azt a 20cm-t?
Csak kíváncsiságból.
2000-01-es zx9-é volt az enyémen, csak felül fog jobban menni, alul és középtartományban rosszabb lesz.
most még nem slip-on, de holnap után már az lesz mert slip-on- osítom.
Ejj de kár, hogy nem slip on
ne haragudj,de erre most mit mondjak.....farok nélkül dugni?vagy a másét vini helyette....hát nagyon nem lehet...ésAZONAL BIZTOS NEM IS LEHETNE MEGCSINÁLNI.......ha messze vagy...akkor sajna ez nem megy.....
Úgy nem tudod megoldani, hogy ne kelljen fél országon keresztül cipelni a motort? (meg barinőt, macskát még csak csak elengedek egyedül, mert mindegyik visszajön... )
Akinek készítettél már ilyet, nem tudnád róla lemásolni?