Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv mindenki

olyan mesterembert keresek lehetőleg Gy-M-S megyében aki szépen kivitelezett sport dobokat tud készíteni chopper-ra, ha ilyen embert ismertek ne tartsátok magatokban
előre is köszi
AKRAPOVIC-RENDSZER KTM-re kifogástalan állapotban,jo minden négyütemüre ami 2007ig van... Csak egyben elado a rendszer !
Sziasztok! Most vettem a kawára egy akrapovics racing rendszert, amin nincs e betű. A gravírozást már megoldottam, viszont többen is azt mondták ha nyugatabbra akarok vele menni a rendőr kérheti a Tüv papírt. Megköszönném ha valaki akinek van ilyenje és belinkeli nekem, hogy szövegszerkesztővel meg tudjam csinálni. Előre is köszönöm
Sziasztok!
Egy kérdés, ha lehet választani Finster ovál, vagy Devil karbon?
Kinek van tapasztalata a két dobbal kapcsolatban?
Válaszotokat előre is köszi :)
7000ft
mi pénz ez a cső
Helló!
Valakinek vélemény pro cicruit-ról?
Eladó összekötő cső valamihez.

Hossza 34cm bemenő 55mm és 65mm
Eladó suzuki drz-re való sportdob 30e-ért.
csak dob,összekötő nélkül.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors...
Sziasztok! A 2002es yz250f-em gyári kipufogódobja behorpadt. Van valami ötletetek hogy tudnám házilag eltüntetni a horpadást? Előre is köszöm!
összekötő van hozzá?
Two Brothers alu 74eFt
120 ezerért ajánlottak Two Brothers M2R karbon dobot újonnan összekötővel suzuki drz-re.tud valaki olcsóbban esetleg?
A www.andlhusqvarna.hu n megtalálod az elérhetőségeket.
szia, nekem nem volt semmi állítgatva, szerintem felesleges azért szétszedni, hát erőben nemtudom, mennyivel lehetett erősebb de, annyit vettem észre, hogy hamarabb szabályozott persze amiatt h nyitott dob. Én nem állitottam rajta semmit. Már csak azért is mert családban van motorszerelő streetfigther tápai tomi. és mondta h felesleges állítgatni.

Foxi meg nekem nem írt még választ. nemtudod esetleg az email cimét?
Sziasztok egy barátom keres a 2006 os honda cbr600RR motorjára Yoshimura RS5 ös dobot,régen volt itt a forumon egy srác aki Yoshi dobokat hozott be Amerikábol azt hiszem ha jól tudom Alexcbr néven esetleg valaki tudna segiteni?
...esetleg megtudakolnád az összekötő csövet?
Szia!

Köszi, próbáltam képet keresni hozzá, de nem találtam, hogy hogyan is állna neki.
Hello
Hyosung GT 250-re keresek sportdobot ha valaki tud akkor jelezzen.
Kösssz!
Még annyit hogy lett valami állítva a motoron a kipufogóhoz?
Nem, nem eladó. Tudtommal nincs kibelezve, ez gyári. Fogalmam sincs milyen erős egy herélt dobbal, vagy egy másikkal. Nem beszéltél Foxival?
Üdv mindenkinek!
Remélem van köztetek, aki ért a kipufogókhoz! Van egy saválló dobom,de nekem nagyon ordít és szeretnék neki mélyebb hangot varázsolni! Na ehhez kellene nekem segítség! Hogy tudnám ezt elérni? A perforált cső átmérőjének változtatásával meg lehet oldani? Az átalakításhoz minden van,csak nem akarok fölöslegesen totózni! Aki tud valami jó ötletet azt szívesen meghallgatom! Előre is köszönöm a válaszokat!
Mihamarabbi jó időt!
sziasztok, keresek offroad sportdobot, jó állapotút, hangtompítóval, reális áron. A motortípus nem lényeges, de a felfogatásához bilincs legyen, ne a dobra hegesztett kis fül. Köszi.
Zvolenszki,

Lehet tudok rá adni Bódist karbon palásttal, karbon véggel 105KHUF-ért hangtompítóval, E-legal. Nem tudom pontosan, hogy van-e hozzá összekötőcső - mármint gyárt-e ehez a tipushoz -, de ha nincs, akkor bármelyik kipugogós megcsinálja.
Pesten tudunk ajánlani.
Az lemaradt hogy Titanium dob.