Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Én nem vagyok a maszek dobok híve,de nem mondom,hogy rosszak,vannak kimondottan szépek,lényeg az E betű,ha maszek mellett döntesz!
Lehet találni használt,kishibás dobokat jóval olcsóbban mint az eredeti ár!Pl: Jelcsa kollegánál nekem már a második dobom van tőlle és nagyon meg vagyok elégedve!
A tizenketteseden tényleg orbitális a dob,egy kissebb dob nagyon mutatós lenne rajta
Ja és csak db killeres dobot vegyél,ha a rendőrbácsinak nem tetszik a hangja beleteszed és mehetsz is tovább
Persze,ha túl rövid és nyitott a dobod"PC nélkül"előfordúlhat szelepkárosodás hosszútávon versenytempónál!
De ez csak ez én véleményem,de majd az okosok megmondják,hogy mi az ő véleményük
2 T 4 T kipufogók javítása átalakítása,halkítás,hangosítás,tömés,katalizátor kiváltás.REZONÁTOR KÉSZÍTÉS.rozsdamentes,és titán hegesztés!hívj web TRK-MZ
Sziasztok! Kis szakmai segítséget szeretnék kérni, mivel nem igazán értek a gázáramlási dolgokhoz. Az a heyzet, hogy nagyon szeretnék egy kicsivel hangosabb és kissebb dobot a mocimra, de eléggé megkavartak a haverok. A magam részéről tipusspecifikus dobot raknék a gépre, de többen mondták, hogy sokkal jobban járok, ha maszek dobot gyártatok kipufogóssal. Az lenne a kérdésem, hogy ha felraknék rá egy maszek dobot, az tönkrebaszhatná a motort hosszú távon? Gondolom nem azért kisérleteznek annyit a nagy gyártók, hogy drágábban adhassák el a dobokat.
Köszi
igen
BUÉK mindenkinek! Keresek KTM SXF450-re AKRAPOVIC rendszert ha tud vki szoljon !köszi
szevasztok!
Honnan tudnék fmf dobot rendelni?
tud vki vmi oldalt?

B.Ú.É.K. !
Sziasztok!
A 600as és a 750es gixxernek megegyezik a leömlöje (k1es)?
Ja, az ára 42.000
A danger.hu-n meg lehet nézni az új árát... (3szor ennyi)
Hello

Van egy eladó Mivv GP karbon dobom.
Bolt-on (csak dob)
E-jelzéssel, kivehető hangtompítóval, hibátlan, nagyon szép állapotban.

Olyan mint a videón:

http://youtu.be/g0MNNTUB4Bk

http://www.youtube.com/watch?v...
Hayabusára /2003/ keresek dobokat? Van valakinek eladó?
lorika nem eladó a dob. gondoltam kitömöm valami összetekert dróthálóval, vagy mittudomén.
Sziasztok!
Kéne nekem egy rajz, amivel ilyen letört kúp véget tudok gyártani. Tudtok segíteni? Olyasféle formára kell gondolni, mint a 4T versenykrosszokon van. Dominatorhoz lenne, és van egy fölösleges dobom, át akarom alakítani...
ha a gyárira gondolsz akkor nem
Szia nem elado a kipufogo?
helló fiuk , maszek nyitott dodom van. ami nagyon hangos , milyen modszerrel lehetne szerintetek házilag csendesebbé barkácsolni?
Nem kicsit volt női munka azt a hegesztést szépen elcsiszolni... Így jár az aki használtan"sérülésmentest" vesz :) . De jövőre már a motoron lesz! Üdv
Felrakni? Uh, még belegondolva is nagy szívás... ezek egyébként is hármas lemezből vannak... , na meg az lemunkálás... gratula a kitartáshoz
Szevasz.
Ahol azt a kis lyukat :)) látod ott egy mély horpadás volt ( a másik oldala meg tele mély karcokkal ). Szétszedtem a dobot,de nem tudtam kikalapálni, utánajártam azt mondták: "ezt awi-val simán fel lehet rakni" . Szépen ki is lyukasztották... Na akkor vittem el Pestre. Ott felrakták mindkét oldalt, eldolgoztam. Most fasza.
Hát ez hogy sikerült? és pont itt?
Polírozni lehet, a kisebb karcokat is eltünteti
Sziasztok!

Titán dobot hogy lehet tisztítani kisebb karcokat eltüntetni?
Még valami! Először én is az "olcsóbb" utat jártam... Na ezért nem ajánlom az awi- t :