Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok,
Egyszer már kérdeztem, de most beszúrok egy képet is, hátha...
Ha lenne valakinek egy ilyen elfekvőben, és el is adná, annak várom jelentkezését!
Mondjuk ehhez a sportkipu rendszerhez meg kell nyitnod a légyszűrőházat! Én gyári yoshimurát akarok venni, ezért adom el
Hello! Én egy komplett rendszert adok jó áron ha érdekel.
Sziasztok!
Nem tud valaki olcsón valami jó dobot Ltz400-ra?
Hellósztok!érdeklődnék milyen tapasztalatotok,infótok van számomra Laser xtrem kipufogó rendszerről!?
Sziasztok!
Husqvarna 610 SM re keresek hátsó dobot, 2006 os a gépezet elérhető áron! Várom az ajánlatokat! Köszi
Sziasztok!

Suzuki Bandit 1250-re keresek carbon dobot(yoshi,arrow stb)Tudna vki vmi ajánlani?
Köszi.
Hello. Lenne egy kérdésem, és segítségre lenne szükségem, abban, hogy ha nekem van egy leo vince sport dobom "e" szabványos, de viszont semmi szükítő és hangtompító nincs benne, egy nyitott dob, akkor egy olyannak a hangja miatt büntethet e a rendör? amugy egy husqvarna sm 610.en van rajta. Válaszokat megköszönnéém!
Üdv
Sajna elkelt már..Ki volt belezve kipufogós által meg rövidebbre volt vágva..Baró hangja volt
persze M-es xr1000 újszerű,fekete fehér ezüst szín konbínácíóban.
Oké, megköszönném.
Üdv!Csere érdekelne valamire?
Szeva!

Egy cimbinek gyári dobja volt eladóban ami ki volt takarítva,kipufogós által.Neki rsv-n volt úgyhogy a tiédre is felmegy.Ha gondolod rákérdezek meg van e még neki és mennyiért adja.
Hali

Ki szeretném kicsit pucoltatni a gyàri dobokat, leröviditeni és egy uj slip on összekötö csövet kéne hozzà gyàrtani, hogy felkerüljenek a dobok a farokidom alà. Melyik kipufogosnàl érdemes ràkérdezni?
30e a dob,az összekötő nem drz-hez való.
Halihó!
Ha jól értem tök üresen maradt a dob. Én mindenképpen perforált csövet tennék bele mégpedig "Y" formában. Vagyis inkább "V" formában. A bemenő csőtől rögtön kétfele ágaztatni. Ha ez megvan tűzálló szövet a perforált csőre és utána tele gyapottal! Így nem repedtfazék hangja lessz hanem mély dörmögős.
Üdv.
ára?
Nekem van olcsón,ha ez a stílus megfelel neked.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors...
kipuff érdekelne drz400 ra
sziasztok valakit nem érdekel van 1 arrow sportkipufogorendszerem meg 1 gyáei kipufogorendszerem aprilia af1-re!

msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
CBR 1000 RR gyári végdob eladó elérhetőségek az adatlapomon exup benne van
eladó suzuki gsxr 600 k1-k3 -hoz leo vince rendszer. 50 eft 0620/598-2538
helló! én a MAMI s motorokból szoktam kivenni a katalizátort,meg a dob belsejéből a hangtompítót! remélem elégjó referencia neked! web:TRK-MZ
Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem vagyis pontosabban fateromnak.A helyzet a következő van neki egy 2004-es évjáratú FZ6S típusú motorja,és mivel gyári dob van neki fent szerettünk volna egy kicsit markánsabb hangot varázsolni neki, de mivel a túradoboz konzoloknak a gyári dobon is van rögzítési pontjuk, ezért Sportdob nem jöhetett szóba csak a gyári dob átalakítása.Így is tettünk , vettünk egy másik gyári dobot használtan és azon kísérletezünk, odáig jutottunk hogy a tetejét felvágtuk kiszedtük mindent, csak a két kimenő cső maradt bent, a hangja valamivel jobb lett de nem az igazi, pedig fémszálás közetgyapottal is kitömtük faszán.A kérdéseim a következők:
- Kell e bele perforált cső külön?Ha igen! Milyen átmérőjű?Típusú?
- A végcsövek átmérőjét érdemes lenne e nagyobbra cserélni?
- Vagy csináljuk úgy hogy a 2-ből csak 1 kivezetést csinálunk és az köré rakunk perforált csövet a szabadon maradt részt pedig kitömjük?
- Valakinek esetleg egy konkrét ötlete, hogy hogy lehetne markánsabb szép hangot varázsolni neki?
- Vagy esetleg aki ilyennel foglalkozik? Elérhetőség?Cím?Telefon?weboldal?