Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv . STEEL lézertechnika Kft.
1097 Budapest, Illatos út 19-23. Nekem itt javították a sérült Akrapovic dobot, nagyon patent lett. Profik és nem dolgoznak drágán. Ide nyugodtan viheted .
Avival meg lehet
"co"-val lehet hozzá való huzallal, és védőgázzal (ha jó emlékszem, akkor argon tisztán, de lehet kevert is, co-t ne), de olcsmány lesz a varrat:D:d ezt csak awival lehet normálisan
Csősztök!

Valaki nem tudja a Varga Robinak a számát?aki Vrezót csinál mert kéne egy elöre is thanks a választ
Titán pálca avi hegesztő,co-val ne próbálkozz.
Hali!Valakinek tapasztalat,hogy a titán csövet mivel tudnám hegeszteni?!Egy repedés van a hegesztés mellett körben. co-val saválló jó lehet?Köszi!
szia,

van 5-6 féle dobom, illetve gyári is, ha érdekel 70 317 9083
AlexCBR- nek szól
szia! van valami elérhetőséged?
Sziasztok!
Valakinek esetleg nincs eladó dobja 3 csavaros kivitelben? GSXR SRAD-ra kéne
úúúúúúúúú
120 lepedő
Menyi ....... ?
Milyen anyaggal szokták a sportdobokat újratömni?
Elöre is köszönöm a tanácsokat!
DVR komlett rendszer eladó Suzuki RMZ450-re 2005-2007-ig új csak kipróbálva lett ,,motorváltás miatt....itt egy lin ,hogy milyen anyag a http://youtu.be/CUydF_c27Ig
Z750 gyári dob és gpz1000 rx krom 2db végdobok eladók
Nekem van annyi hibája van hogy rövidebbre lett véve 28000ft ha érdekel
Hali! valakinek véletlenül nincs egy sérült slipon-os tri oval yoshi-ja?
Yoshimura komplett slipp-on rendszer kiveheto furulyaval
Amire illik 96-01 ZX7R, valamint a ZX9R elso szeriaja 94-96 aszem
Ara 90.000
yamaha fzr 600/tündérkatica sérült dob 5000ft, 4:1 leömlő sor nem beazonosított hogy mire extrém könnyű/vékony rozsdamentes anyagból 4db rugóval (4db rugó 8e ft ha különveszed) 15e ft, kawasaki zx9r akrapovics titán összekötőcső 00-01 rendszerhez 10e ft, titán dob márkája nem ismert 60/52 cső méret 25e ft, extrém kicsi 27cm rozsdamentes dobok 28e ft a hangját meg hallgathatod a sport motor videókban zxr 400 kínzás videóban.
Dobom nekem is van köszi, rendszer kellett volna.
hello

ahová keresték oda el is vitték. dob az van mindig, ha érdekel 70 317 90 83. üdv,P.
Ha ez a rendszer jó '98-as zx9-re engem érdekelne a dolog ár függvényében. Dobj egy mailt légyszi ha lehet egy pár képpel a dobról is ár feltüntetésével köszi. insidic kukac frímél pont hu
sziasztok eladó a aprilia af1 125 kipufogórendszerem!
tökéletes gyári horpadád és séülésmentes!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
tegyél a perforált belsejébe egy nem perforáltat de nem teljes hosszba hanem csak úgy a 60% ába hogy szépen szoruljon bent na akkor megjön a hangja