Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó kipufogó 900RR-ről. Arrow (karbon-titán) nem E betűs mert racing okosság. Kegyetlen szép hangja van neki, és pille könnyű.
30 darab ezres az ára. Tudok adni 3szöget amivel fel tudod bűvölni a gyári 900RR rendszered végére, amúgy a végződése olyan neki, hogy 53-as belső és 55-ös külső.
0630/6963423
(hétközben csak délután 5 után vagyok elérhető)
5kilóért kicsit soknak találom....
Hello!
Eladó a képen látható ARROW kémény! Teljessen makulátlan és karcmentes összes tartozékával ahogy a képen is van!
600rr és 1000rr re
Ár:50.0000Ft
Tel:30/680-2519
Egy jó minőségű lakk ami bírja a hőt megvédi szerintem mindentől. Bár követ kap lepattog szal.Nem tudom :) Felesleges úgyis lejön.
sziasztok!
olyan kérdésem lenne hogy polírozni akarok egy kipufogórezót és hogy azt uttánna be kell e valamivel kenni vagy lekezelni valamivel hogy ne egye a rozsda? a képen láthatóra szeretném polírozni...
Kawasaki gpz750 gyári dobok 12e ft/2db
Szerintem jobban jársz,ha elballagsz egy kipufogóshoz.
Kb 1 óra alatt készít egyet.
Hello,

Tényleg nem olyan. Hátakkorinkábbneszeddszét...
Sziasztok. Nincs valamelyikőtöknek véletlenül fölöslegben Akrapovic dobba furulyája?
Eladó a képen látható Janó dob által készített kipufogó videót a hangjáról találtok a profilomban
Üdv mindenki!

Van itt olyan ember, aki 2t-re (Honda Dio) Tervezne, és meg is építene egy rezót? Árban megegyeznénk.

Köszi, üdv!
Szia Oszi!

Köszi a képet! Csak hasonló a dob, sajnos ezt nem lehet széthúzni vágás nélkül.

Bocsi a szar minőségért, de a lényeg látszik.
Eladó G.P.R sport dob.
Kawasaki gpz750 gyári leömlő és hozzá a 2 gyári dob korának megfelelő állapotban,a jobb dobon van karc de nem vészes,ha kell lefotózom.egyben 20e ft külön 13 a leömlő és 12 a 2 dob.
954* bocsi 1 szám lemaradt:)
Gabi nem tudsz valakinek 95 összekötőcsövet feleslegbe, lehetőleg aprópízér?
Kawasaki Z750 gyári dob karcmentes, zx12R Titánium jó állapotu, és 2db gpz1000 RX kipufogó eladó vagy cserélhető, összesen 40 ezer kézpénzért, ennyiért ajándék,
CBR900RR sc-33 kipufogó leömlő eladó 12e ft
Suzuki dr 600 bontott alkatrészek eladóak! Nagyon jó áron!

Bővebben:

http://www.kepesmotor.hu/motor...

Kellemes napot mindenkinek!
A jobb oldali a vége...
Hát a vége alapján ilyen van nekem is...
Akkor lehet mégsem ugyanolyan azt a dob, ami neked van ? Mert ennek hegesztve van a bele... és a szegecsek sem oldják(egyszer már próbáltam a lefúrást)...
A múltkor fűrészeltem le belőle vagy 10 centit...
Hi,

Jaja, de ha kihúzod a belsejét, akkor ki lehet rázni belőle.
Ki kell 1engetni a bilincseket, és fordítsd meg rajta, h a belső fele legyen kifelé. Máris nem lesz mondjuk karcos.
amúgy valami horror ezeknek a doboknak az új ára, úgyhogy sokat ér(hetett valamikor ).