Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen rezot hegesztenék mert nincs pénzem venni és nekem a kinézete lenne a lényeg nem is a tuning
nem tudja valaki hogy honnan tudnék beszerezni pesten 50es belső átmérőjű rozsdamentes acélcsövet, 2mm-es falú lenne a legjobb, vagy még ha olyan volna hogy 90 fokos patentív az is jó lenne, és olan hely kéne ahol nem csak egy szálat kapok hanem vágnak nekem darabot(kb 40cm)
szögkernél van rozsdamentes acél is, és nem csak a sima hanem zárt is van, kb 80Ft darabja
Valaki javított már ilyen típusú kipufogót?/javítás=gyapotcsere/ha igen legyen szíves áruja el milyen szegecset használt az összerakáshoz, mert nem akarom a színe nagyon el üssön a dob színétől! /alumínium csúnya/
Hali lenne egy kérdésem, aprilia af1 125ccm hez keresgetek valami finom mély hangzású dobot(nem gyári vacakot, márcsak a folytás miatt sem) Azon gondolkoztam, hogy javitana-e vagy rontana -e a moci teljesitményén egy 250 es motor dobja? Elvileg kisebb a folytás így picit nagyobb erő lenne benne.
Összegezve azt szeretném elérni hogy viszonylag mély hangzású kipuffogó hangom legyen a motoron. Ehhez várnék tanácsokat, ötleteket.
Maga a dob 40e.
Üdv,a dob ára érdekelne.
Helló Urak!
Eladó 1Bódis titán triovál slipon dob,nekem 400-as motoron volt de előtte 1000 gixxeren volt.43cm a teljes hossza 60-as csőre.A bellső felén van 1 repedés de nem látszik a helyén és nem fúj ki sem.Az alsó rugó füle hiányzik.25.000 pénzecske és brutális hangja van! ezért vettem le!
Sziasztok!

Pár éve motorozom és a jelenlegi motoromon egy Öcsi dob volt, de sajnos le kellett vegyem mert az idők múltán 1 másfél év alatt teljesen elváltozott a hangja. (jó állapot videóim között megtalálható) Érdeklődni szeretnék hogy van értelme ezen dob felújításának vagy javíttatásának? Esetleg nem tudjátok személy szerint hol találhatom meg ezt az Öcsi dobokat gyártó úriembert?

Előre is köszönöm a segítségeteket.

Üdv Edem.
még mindig van 1000RR végdobom . 05-ös évjárathoz. elérhetőságek az adatlapomon. ugyanitt Z750 gyári dob is eladó.
rezonátort akarsz hegeszteni?
helosztok segitségeteket kérném pénzhiány miatt magam akkarom csinálni a kipufogot a simomra de bárhogy keresem nem találok tervet hozzá ha valaki tud küldjön az lliskla7@freemail.hu email címre elöre is köszi
Adom a mailt. gabor.botos@gmail.com.
Előre is kösz a képeket!
úgy látom arra a típusra mindenképp kellene összekötőt csináltatni, ha érdekel akkor van egy szép dobom...
adj 1 mailt esetleg küldök képet...
én is azt használtam és eddig nem volt baj, de ő gyárt dobokat, és gondolom nem akarja elbaszni a "renoméját" és inkább megveszi a 60-70 ft-os szegecset, mint én a 7 forintost...
Üdv,

Zx6r 05-06 évjáratra szerelhető komplett kipufogó rendszert keresek!
Szóba jöhet akra, yoshi, ill. twobrothers-nek nagyon jó dual dobja van erre az évjáratra, de tudtommal leömlőt nem gyárt hozzá.. persze lehet különböző gyártótól a dob és a leömlő..)

nomeg kérdés: ha felszerelek egy ilyen rendszert, akkor alacsony fordulaton (3-5000) is erősebb lesz? nekem azt mondták, hogy ezekkel a nyitott rendszerekkel és nagyobb átmérőjű leömlővel bajban leszek, mert most is furán gyenge alacsony tartományban (7000 körül jön meg váratlanul az erő) és a verseny kipuff rendszerrel meg még inkább a felső fordulatszám tartományban lesz erősebb és alul gyengébb. kérem a szakikat, hogy nyilatkozzanak ebben

ui: esetleg AlexCBR elérhetősége megvan valakinek? rég nem járt erre, de ilyen téren a régi hozzászólások alapján ő nagy segítség volt

mailcímem: tamas kukac ilovebphostel pont com

köszi!

üdv:

T
Eladó Bódis titan triovál slipon dob,25000ft!43cm a teljes hossza,60 az csőre!bármekkora motorra.
20/5913818
Ez sebring és nem akra de mindegy
Sajna akrpovic és társai szóba sem jöhetnek. Max 50-60 e.huf. Főleg olyan érdekel, aminek olyan ellenállása van mint a gyárinak.
már megy is
Azt megköszönném!
Az elérhetőségem az előző üzenetben megtalálod!
Előre is köszi!
Minden jót!
rago88 ! Ha Nyíregyi vagy környékbeli vagy nem kell messze menned helyben van egy srác aki mindent megcsinál ami kipufogóval kapcsolatos. Gondolod tudok elérhetőséget .
Hello!
A nyíregybikers-es fiúk mondták, hogy kipufogó témában kérhetem a segítséged! Lenne egy ovál saválló dobom amit újra kellene gyapotolni, illetve az összekötő csövet kellene rugós megoldással összekötni! Vagy ha te is csinálsz dobokat és korrekt áron, akkor lehet, hogy csináltatnék egyet!
Ha tudsz nekem segíteni, akkor légyszives küld már el a számod privátban a rago88@freemail.hu-ra!
Előre is köszönöm a válaszod!
Minden jót!
Ok értettem akkor erre meg van a megoldás
Szinte bármely autósboltban kapható kipufogó tömitő paszta,vagy hőálló sziloplaszt háztartási boltban,ami 350 fokig hőálló az már elég neki!