Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva!

Igen rájöttem, csak akkor csilingel, mint a babacsörgő... Bár monsternél nem igazán hallom:D Csak a bilincseket akartam lecserélni, mert elég gányul néznek ki... Egy szakit megkerestem, béléssel, munkadíjjal 15 és nekem kella bilincseket felhajtanom... Lehet hagyom a pcsába...
Jéé, van 1 ilyen dobom szétszedve. Már legalább tudom a márkáját.
Persze, h szét lehet szedni. Lefúrod a popszegecsek fejét, és be kell ütni a maradékot, egy 5-ös vasdarabbal...
A bilincs az nehéz ügy. Én ha nagyon karcos ki szoktam fordítani.
Szegecsekből meg sima alu popszegecs és kész.
Ami eddig hallottam, és sztem a legjobban szólt a Busán azok a Devil dobok voltak, aztán a karbon Tri-Oval Yoshi. Havernak sima Finster van rajta annak is kellemes hangja van.
Üdv! Segítségre lenne szükségem az lenne a kérdésem Cz 175 -ös motoromat átalakítottam cross motornak és hogy milyen kipufogót tegyen rá vagy egyáltalán mit tegyek rá hogy jó hangja legyen? a választ előre is köszönöm ! krisz
pap zoltán 06209417718 neki van rá való kérdezd őt.
kell még a cím?
Hayabusához valakinek valami ötlete? /2003/
Szevasztok!

Kérdésem lenne! Az alábbi Marving dobokat, meg lehet-e bontani esztétikai, szerkezeti sérülés nélkül? Ugyanis pár bilincset szeretnék rajta kicserélni, amiket szegecsek fognak, de a szegecsek lefúrásánál ugye benntmarad pár felesleges szegecsdarab...
Jahm és keresek ilyen bilincseket, hozzá való szegecsekkel!
valakinek egy aprilia rx 125-höz kipufogót (nem gyári)
Sziasztok!
91'-es Cr-125-höz kellene nekem kipuff rezóval! Ha van valakinek írjon! Fontos lenne!
van egy pár dobom eladó...
http://www.kepesmotor.hu/onroa...
Szia, jöttek igen , 50-65000 között vannak az árak.
Sziasztok!

Eladó a mocimról a két Yoshi R-77 karbon slip-on. HA valakit érdekel hívjon. Képek, videó az adatlapomon. (0630-502 0073)
ÁR: 130 000

Széles utat!
Szia. Voltam nálatok 1 honapja kb akkor mondeta Joco hogy jönnek még dobok valamikor. Érkeztek esetleg mostanság, ha igen akkor mien árakban mienek?
Köszi. Üdvözlöm a többieket
köszi, most a 12esen van, éshát tényleg bitangul szépen szól.
Na még mindig nem sikerült eladni?
Ajánlom mindenkinek bitang nagyot, és jól szól az a dob
Feltettem volna az enyémre is csak kicsit hülyén nézne ki a rövid dobbal
IXIL eXtreme végdob eladó, irányár 50ezer,
Szia!
Andi vagyok
De a kétszereséből természetesen elengedem a felét

Üdv: Andi
szia Robi mizu? Mennyit engedsz a fekete rövid akra feléböl?
Basszus, tényleg. :( Gondolom sehogy se lehet kioperálni?!
bár ahogy elnézem a képet ez végdobbal 1ütt ugrik...
http://fiche.ronayers.com/inde...

nézd meg itt
de ha csak végdob akkor benne maradhat...
Szerintem mindjárt lecsavarozom és ki fog derülni. Muszáj megtudnom hol van!
az nem a bowden fémháza?
mert akkor ott lesz az exup szelep is...
Sziasztok! Nem tudom, hogy ti tudtok e segíteni, de most akarok kipufogót cserélni (Raptor) és nem tudom, hogy a motoromnál (2008 Yamaha R6R) az exup szelep hol van?! Azaz érinteni fogja e a csere vagy sem. Csatoltam egy képet, ahol a kipuf vége látszik és van 2 vékony fém cső, ami a burkolat alá megy, de fogalmam sincs, hogy mi az?