Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Picit faragok még hozzá ezt-azt, de már látom és hallom nagyon durva lesz
szeep gep ;) nincs is jobb egy v2 nel ;)
Igazán nincs mit!
köszönöm a segítséget
Eladó Bódis titan triovál slipon dob,43cm a teljes hossz,60-as átmérővel,a külső villa felőli paláston van kb 1.5 cm-es repedés,az alsó rugó kampója hiányzik.Bilincsel + rugóval eladó!28000 postaköltséggel együtt!
és honnan tudom beszerezni?
MIVV titán, E-betűs, 3 csavaros szép állapotú és hangú sportdob eladó CBR 919RR-re (40e) vagy RSV/Tuono-ra összekötővel (45e).
Én csak Akrapovic gyapotot használok a gyengébb minőséget úgy kifúja a motorom mintha hófelhő lenne mögöttem!
tudnátok nekem ajánlani jó minőségű kipufogó gyapotot?
Ment.
megnéztem de nekem sincs már meg sajnos a régi gumi ami volt a DRZ-n. Az volt 50-60%os volt :(
nincsen neki olyan amilyen nekem kéne
nem jött mail... Küldd pls a cindroka (kukac) freemail pont hu -ra :D
Olcsón és jó gumit a gumi topicban.. keresd Brian-t... Én tőle vettem..
na mindegy ez nekem nagy sajna
passz.... nem tudom :D
Küldtem egy mailt!
nem tudod véletlenül hány col széles a hátsó felnid? 5? vagy 5.5?
Hát azt hogy mikori gyártás nem tudom :) A profilmélység azt holnap meg tudom mérni.. De olyan mint a képen van szal... nem rossz... Ha olyan van és majd érdekel megbeszélhetjük...
Sajnos az nekem most nagyon sok...
Nekem van egy vadi uj 180as d208as dunlop gumim ? 30ért
Nem adod el?
Mikori gyártás?
Profilmélység?
Üdv. CBR1000rr böl ki van dobva a katalizátor 2005ös. Igy használom kb5éve mert jobb a hangja meg minden. De mindenfélét beszélnek itt az emberek hogy baja lehet. Beszarattak,de most mi legyen? Szerintetek? Mert a katit már kidobtam .
180-as.... a mintázata nem rossz neki sőőőt... jóó... Az első gumi az eldobós volt...