Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! 91'-es cr-125-re kellene rezó! Ha valakinek van lécci írjon már egy üzit! Ha egybe van dobbal az sem baj!
Olvass nyelvtankönyvet a polír helyett. Ez az ötletem.
Helo. Az lenne a kérdésem hogy a kipufogót (50-es hez) ha már megégett elszineződött mongyuk nem olyan nagy mértékben de láccik, esetleg megoldás lehet-e a felpolírozása? vagy más ötlet ha van jóljönne..
Hy

Szeretnék egy 2000-es évjáratú, 600-as Honda Hornethez kipufogókönyököt hajlítatni.
Tudtok nekem segíteni? A neves kipufogógyártók aranyáron akarják ezt adni!
Köszi előre is!
hm?
Szevasztok.
Van egy eladó Micron rendszerem Z 750-en volt.60mm összekötövel,
több tipusra felszerelhető,némi átalakitással.
Sziasztok.
Tud valaki DRZ 400 SM-re, vagy S-re való kipufogó dobot kompletten, összekötőcsővel, mindennel?
Egyébként úgy hallottam, hogy az oválokkal jobb a motor, mint a sima henger alakúakkal.
Vélemények?
Itt is jelentkezhettek:
06-70-516-2218
Ja nem gyárit
Sziasztok cbr 600f pc35 höz keresek 4leömlőt.
Ha tud valaki jelezze
ok
Szia. Gyere be a TL topikba!
Hali!

Van itt az apróban is TL-re pont jó
Olyat lehet csinálni, hogy veszünk pl egy cbr 600 rr-hez egy slip on mondjuk yoshimura dobot, és a középső dobot egy "csövessel" kiszedetjük és legyárt egy oda való csövet? Ilyet lehet csinálni? Van aki már csinált ilyet? Mert ugye egy rendszer nem épp olcsó mulatság.
hello

tudok adni oda jó dobot,ha érdekel 70 317 9083

üdv,P.
Ha nem krómozott, lásd a 7036-os hsz-ben a linket...
Üdv,,,,2008 -as kawasaki zx6r Bódis dob eladó.
Sziasztok!
Hyosung GT125R motorhoz keresek Sport kipufogót!
Vagy esetleg aki készit dobokat....
Ha valaki tud valamit ezzel kapcsolatban kérem szójon.
Köszönöm!
Szia, igaz nem Bodis, de lehet, hogy vannak jó ajánlataim
hívj 70/500 8881
Sajna nincs róla képem.
2T cross motornál a leömlőnél ahol a rezó belemegy nagyon nyomja az olajat, van rajta 3 rugó , kipufogópasztát is használtam mégsem ér semmit. valami jó ötletet tud valaki adni ?
Sziasztok!
Csinált már valaki olyat, hogy gyári dobba rakott sportbelsőt? A gyári cső mérete és alakja igencsak bejön, viszont a hangját szeretném erőteljessé varázsolni.
Van sportdobom, de nem igazán tartom szépnek.
Köszi
eladó kawasaki zx6 , 2007-2008 évjárathoz sportdob ára 35 eft. ugyanitt suzuki gsxr 600 k1-k5 leo vince komplett rendszer 0620/992-4528
szia,

van néhány fajta párom ami oda jó lehet,ha érdekel 70 317 90 83.

üdv,P.
Szia. Nincs esetleg egy képed róla. Nagy segítség lenne.
Haverom TL-jén kerek Martin van fent, a hangja "istenkirály"
( erős, mély, dübörgő ) és viszonylag olcsó is. A régin Akrapovic volt neki, szép volt, de a hangja megsem közelíti a mostanit, és még drágább is volt jóval.
Nem biztos, hogy a drága csövek jobban szólnak!
Ha van rá lehetőség hallgass meg élőben több fajtát.