Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mekkora? nem adod el? ha 160as és vizsgára jó akkor kellene
Nekem ezt a dobot 60-ért csinálta összekötővel :)
1 hete ledobattam róla :) Egy kalap fos volt... elmentem géeplni és 130-nál csúszkált a hátulja :S ledobattam és vettem power one 2ct-t előre hátra... Ez viszont baba nagyon
Sziasztok!
A segítségeteket kérném, ugyanis enyhén felpatogott az öreg kipufin a borítás, kicsit kiütötte a rozsda és arra gondoltam teszek rá ilyen höálló karbon mintájú borítást, valahol már láttam, de fogalmam sincs hol lehet ilyet beszerezni...
Ötlet?
Köszi előre is
nem szar a d207?
a matricárol a DINO fejről annyit hogy a csabi oldalán is van dino fejes meg sima matricás és a feri oldalán is van mind2 matricás dob a galériában.
amugy igazad van:) A Feri offroad dobokat nem is tudom, hogy nagyon csinál e. Mert pl hexagonált nem látok az oldalán hogy termékként leírná. Meg a méret is adott ha jol értelmeztem. Viszont ő is szép dobokat csinál. Csak ha jól hallottam akkor drágább is a feri. 70 ezret mondtak nekem egy dobra. de lehet nem igaz. Csak itt irta valaki.
Helló!

Írtam levelet Szólik Ferencnek. Igen megírta hogy féltestvérek voltak, 1999 óta az eredtin rajta van a Dino fej. 2003-tól gyártanak külön.
Csatoltam a formát. Csak azt nem tudom hogy ez a szín jól mutat-e a szürke vázas kék motoromon.
Nekem a Feri csinálta.... És sztem igényesebb.... AM meg mond mindenki mindent... hogy ki kinek a tanítványa. A vevő dolga eldönteni hogy hova megy...
A Ferenc csinálja a dínófejeset az eredetit... Testvérek voltak vagy mii csak szétváltak...
Raptor dob e-betüs legalábbis én csabánál mármint mondtam ott csin.

És hangtompítot is kértem bele.

Bocs hogy ennyit ide zúdítottam igy késö este:).
az első képed az ovál. a másik kettő meg hexagonál. énis most csináltattam hexagonált csak sima rozsdamentesböl az ilyen karbon csicsamicsa nem tetszik nekem:)
Csabaé az eredeti, illetve hogy melyiken milyen matrica van oly mindegy, a csaba "tanítványa" volt a feri elvileg. És szebb dobokat is csinál a csabi.
Raptor csabit keresd az csinál jo dobokat. én pénteken megyek a gépért meg persze a dobért is:) Van a raptor feri őt a csabi tanította.

Raptor Csabi aki jobbat csinál. Hát jobbat, több félét tud. offroad dobokat is szépeket csinál nem csak onroad. Szoval ha képesmotoron látod akkor csabit keresd.
Üdv,

Ilyen rendszert vennék sürgősen, ha van rá mód : )

tel.számom: 70/940-5639 , légy szíves, keress meg, ha zx6r 05-06 modellhez tudsz bármilyen kipufogó rendszert.

köszönöm!

T
Szólik Ferencet keresd ezen a számon: +36308515638
Helló!

Tényleg, e-maileket is két embertől kaptam. Az eredeti RAPTOR dobos hirdetéseknél, Szólik Ferenc van. A másiknál pedig Raptor Csaba.
Az eredetin van a DINO fej.

Valaki tud többet mondani?

Köszi
Szia!

Már elkelt a dob.
Én úgy tudom, h kétféle Raptor van. A dínófejes meg a sima.
2 különböző ember ugyanazzal a névvel (együtt voltak csak szétváltak vagy mi).

A hirdetések közt lehet olvasni a cirkuszolásukat (pl: ez az eredeti, nem a másik, stb)

Az egyik jó dobokat csinál a másik nem annyira jókat. Csak azt nem tudom, h melyik az amelyik a jókat csinálja...
Helló!

Tudsz róla egy képet mutatni?
Hello

Ma hozta a futár a Martin trioválomat. Nagyon jó hangja van, jól néz ki, db killeres, E-betűs.

Ajánlom, igaz 3 hetet vártam rá.
Szia László úr volt az első de ha úgy van 15 árt én is vevő vagyok rá
Tudnál képet küldeni a dobról és a könyökről külön külön ha lehet Közelit Köszi!