Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok,
Most akarok venni a TL-re kiput. Szerintetek melyik kialakítással lenne a legdurvább hangja?
Én arra gondoltam, hogy sima (jó rövid) kerek dobot rakok aminek a kivezetése is az átlagtól egy picivel nagyobb.
Szerintetek?
Na igen,el kell dönteni hogy minőséget akar az ember vagy nagy hangot....
Köszi már énis néztem az Egrus dobokat és szerintem is jók.
Csa, en inkab az EGRUS trioval-t ajanlom mert brutalis a hangja, nekem is ojan van a gixxeremes bevalt ,a Raptor meg jo de a Martyn az nem nagyon gyenge (a hangja). a felfogatast meg kerheted h 3 csvaros legyen a gyartasa elot.
http://www.kepesmotor.hu/kipuf... itt meg talalod
Hali. Ilyen rövid triovál Bodis dobot képzeltem el a Thunderacémra de elég horror az ára. Szerintetek melyik magyar gyártó Raptor, Egrus, Martyn tudna hasonlót készíteni. Ja és gyári 3-csavaros felfogatás meg maradna. KÖSZI.
Mindegyikből van e-s és db killeres változat is.új is használt is.
egyéb infó 70 317 9083.

üdv,p.
Persze, teljesen jogos a dolog, csak az a tapasztalat, hogy a neves műhelyek többszöröséért csinálják meg ugyanazt, mint mondjuk egy öreg szaki. És itt a szakit tényleg szakembernek írom...
Hello
A karbon dob menyi?
E-betű, hangtompító van?
E betű és db killer van valamelyikbe?
55-65 ezer között mozognak
hello

néhány GP és extrém dob.eredetiek, nem matricázott hazai termékek!

és még néhány kép itt:

http://www.kepesmotor.hu/onroa...

tel:70 317 9083
Szia!
55-65 ezer között mozognak
Szerintem az a húzós ha kifizetsz 8-at egy összekötő csőért és kifújj vagy nem áramlik rendesen a gáz...De nem vagyunk egyformák.
Amúgy ne a weblap áraiból indulj ki,hanem beszélj az emberrel!
Köszönöm!

Komoly dolgokat csinálnak, de őszintén szólva egy kicsit húzósnak tartom a 15E-ret egy darab csőért...
Ha profit akarsz,akkor www.sakaldob.hu!
Sziasztok!

2000-es 600-as Honda Hornetre keresek egy leömlő-dob közötti összekötő csövet.

Valaki tud nekem ennek a legyártásához egy műszaki rajzot küldeni, vagy esetleg egy olyan helyet mondani, ahol ezt vitt minta alapján legyártják?

Köszi előre is!
mennyi?
helllo

árakat mondasz?
Sziasztok!
Eladó és rendelhető is
Sziasztok!

Yoshimura rozsdamentes 4-1-be összekötőt keresek 2004-2006 r1 hez. 1312 a cikkszáma. A 0630 6458746-on vagyok elérhető.
Hellósztok
Lenne egy kérdésem.
Mégpedig: Van egy rx 125-öm, és az érdekelne hogy a hangja hogy lesz szebb? Ha a végdob hosszú vagy ha inkább rövidebb?
Csak mert nekem ugy jobban tetszene ha rövidebb lenne de viszont nem tudom hogy a hangját mennyire befolyásolja.
A válaszokat előre is köszönöm.
Üdv: Zsolt
megkaptad?
Sziasztok!
Eladó a képen látható ARROW dob az összes tartozékával!
Ár: 60.000Ft
Tel:30/680-2519
Sziasztok terveztem egy rezonátort a mocimra. Azt szeretném kérdezni tőletek hogy én az hogy tudnám meghajlítani hogy fel tudjam normálisan rakni. Mert símán nekem egyenesen nem fér el, ezért a diffuzor konfuzor résznél kéne hajlítanom. Akinek van ötlete az írjon kösz
Hmmm Mar csak 1par kep kelenne a djtomi87@yahoo.com ra az ara az jo,,,