Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mért adod ilyen olcsón a dobot?, vagy a könyököt drágán?:D ha dobot 40 ért adod arra is tudok sz.tem vevőt!
Helló!

Melyik forma az? Ezek amik bejönnek a Raptor dobokból.
Madarasra mi is menni akarunk majd .. A csótánykát megjártatom... Addigra lehet meglesz a K&N is.. Kíváncsi leszek rá.. Szerintetek ér valamit?
Hát összedobok valami képtörténetet, de beledobok egy kis japó retró RD 350 -et 81' ből meg hátha találok még valamit a garázs múltjában Ápr. 28.-án húzok Madarasra ! Szerinted találkozunk ? Láttam ám azokat a képeket
Amugy van egy 2009es dobom ami 450esemen volt fent az a fajta ami 160 a boltban a carbon végü. Egyedül az egyik felfogatot nem találom de csináltatok hozzá egyet . Azt odaadom70ért
Egyben szeretném eladni. De ha kell igy eladom a dobot meg megtartom magamnak és kirakom a polcra.
Nem akarsz egy galériát feldobni? Rég láttam ilyen szépet! Csak csorgatom a nyálam!
Mármint az SV ? Mert akkor igen, az enyém és köszönöm .
Ennyi ! Már meg is van Köszi keki
Ez a te motorod? Minden elismerésem!
Kedves keki ! Már vagy egy hete nem alszom ,csőhajlításon töröm a fejem meg ijesmi és erre tessék ,te vagy a megoldásom . Komolyan érdekel de komolyan
keki@euromail.hu 30-323-8861
Ja bocsi csak izgatott lettem :) az SV 1000 összekötőcsőről van szó
Héj hó ! Senkinek hozzányúlni ! Nekem kell . e-mail: turioftuning@freemail.hu írj légyszi valami elérhetőséget köszi Csaó
Üdv.!
Nekem raptor van a zéén is a drz-n is az volt. Kivehető hangtompítós mind a 2 és mind a kettőben van/volt E betű. Itt van nálunk egy SV 650 raptorral és valami állati jó hangja van neki. Én Raptort ajánlom..
Suzuki SV1000 összekötő csövek 5e ft/2db
Mivv titán, E-betűs, szép állapotú és hangú sportdob eladó CBR 919RR-re (3 csavaros - 40e) vagy RSV/Tuono-ra (összekötővel - 45e).
Azt írták hogy e betüs. És amiket képeket küldtek ott virít az e betü.
Martin az itt lenne 25km-re Egerszegen, személyesen mennék el érte.
Hello

A Raptor nem E-betűs, a Martin igen.
A Martin dobomra 3 hete várok...
Akkor 40 lenne a dob?
Sziasztok!

Suzuki SV650S-emre sportkipufogót keresek. Martin és Raptor között vacilálok. A Raptorok nekem jobban tetszenek külsőre, de állítólag a Martin jobbat szól. Mindenképpen e-betüset akarok, esetleg kivehető hangtompítósat.
Ki melyiket ajánlja.

Köszönöm a segítséget!
Nekem van egy komplett akrapovic-rendszerem ugyanez a fajta összes rugoval kompletten stb.Egyben adnám 120ért vagy 80ért a könyököt.
Szeva! Nincs meg,már elkelt sajnos!
helló megvan még a kipufogó.erdekelne
A dob lemaradt:P