Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha valaki tud 2006 KTM 525 EXC-re ilyen Akrapovic dobhoz titán könyököt az írjon!
ZX7R - 9R-re (elso modell) Yoshimura komplett rendszer elado
Hali!
Leo Vinci sbk titanium sportdob eladó,nagyon jó állapotban.Négy csavaros gsxr-re,vagy amire akarod.Irányár:42.000.-ft.
Üdv,

Agyra-főre bújom a netet, hogy honnan tudnék a ZX6R 2005-ös mocimhoz komlett kipufogó rendszert (tehát nem csak dob, hanem leömlő, stb.) venni. Mindenhol a slip-on-okat találom, még az Akrapovic hivatalos oldala is azt írja, hogy ehhez a modellhez csak slip-on-juk van.
Végül itt lyukadtam ki és meglepődtem, hogy mégis van akra rendszer?! Tudsz esetleg segíteni, foglalkozol még ilyen dolgokkal? Érdekel utcai és verseny szett is, persze végül a pénztárcám fog határt szabni neki úgy is.. amúgy a TwoBrothers dob tetszik, már csak egy titán leömlő kéne hozzá :

Köszi,

Üdv:

Tamás
Eladó,egy Karbon kipufogó dob.8000ft+posta
Szevasztok.

Rendeltem egy yoshi r55 dobot ami 2008-2010 es gixere jó.Utolag kiderült amotorom 2008as de 2007 a váz. igy a kipuffano nemjó ugyanis a2007 eshez kell összekötő meg katalizátor. kérdésem átalakitható -e ha igen hol. KÖSZÖNÖM A SEGITSÉGETEKET SZÉLES UTAT MINDENKINEK.
Eladó 600rr 05-06-ra G.P.R. olasz sport dob.
R6 összekötő eladó 99-02-ig, de használható 05-ig is. Különbség annyi, hogy 02-ig a leömlőbe megy bele, 02-05-ig a leömlőre megy rá:
1000 RR (05) végdob gyári, exup-al egyben eladó, elérhetőségek az adatlapomon.
Ha már senkinek nem, kell, az összekötőcsőről tohatnál egy képet. Lehet engem érdekelne...
Szia akkor vevő vagyok rá feltétlen ha postán megoldható akkor hétfőn meg is üthető az üzlet
Szia!

Ne haragudj, nem voltam net közelben, a dob alja 15, de igy is csak egybe adom. Már te vagy a másodil akinek összekötöcsö nélkül kell, el nem tudom képzelni e-nélkül mire jó?
Szia írtam de nem jött válasz
Üdv népek!
Van egy Yoshi TRC gyári furulyám,szerintem még nem volt használva,ha kell valakinek mondjon rá egy árat.
Továbbá K7 1000 gyári két dob,katalizátorral ugyancsak szotyiért eladó!
Hali vegyél fel MSN-re és beszélünk!
zsolti1717@freemail.hu
Bódis titan triovál slipon,43cm hosszú az egész,60-as csőátmérővel!
Szevasz Ágo.Azt szeretném kérdezni,gixer1000 k5 höz yoshi rendszert nem e tudsz?dobom az van.de gondolom csak egybe lehet kapni a teljes rendszert.
prézli150,

Milyen dob?! Mert más és más kell pl az oválba, tretech-be, gp-be, stb...
szia Laci Érdekel a dob, Csak a dob Ára Ft ben az ösze kotö csö meg a killer nem kell. Es a posta Kuldés meg oldhato E?,
Jelzek, de kellene vmi elérhetőség
Komolyra fordítva a szót 12,000Ft.
Hi!
Mivv titán 3 csavaros sportdob 919RR-hez eladó (gyári helyére).
40e postával.
helló!
http://image.dirtrider.com/f/3...

Az ilyen fajtájú kipufogó kúpjába is szoktak tenni perforált csövet? előre is köszi!
Csá!Mennyi lenne a hangtompító? Mert mindenképp kellene!
mi lenne a dob alja mert nem kell hozzá se összekötő se semmi csak maga a dob