Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

20 elfogadható?
es kb meny lene az ara?( valami elfogathato)
Hali skacok!
Egy amatőr kérdésem lenne...
Gondolom a lambda szonda szükséges dolog és a katalizátor után kell,hogy legyen a dob felé...
Utólagos behegesztés is tud jó lenni? Vagy ez rutin dolog?
eladó suzuki gsxr 600 k1-k5 köztiekre komplett leo vince verseny rendszer, ( not for road use ) rozsdamentes titanium dobbal. ára 50 eft. 0620/598-2538
miért pont egrus?
van egy rövid dobom 4 csavaros, valamelyik magyar gyártó, az is lehet hogy egrus...
most épp elvittem kipufogóshoz hogy kicsit polírozza fel, de eladó...
Hello. Valakinek EGRUS dob elado? 600 gixxer re kelene. de nem valami csilagaszati aron.
Sziasztok
Lenne itt három eladó kipufogóm.
Orig új bontatlan 0km-es alu Arrow endurókra(eredetileg KTM EXC SX,de bármire felszerelhető)
Akrapovic carbon GSXR 600 750 1000 négy csavaros bolt on.
Leo Vince Factrory full titan(nem sima evo) Gsxr 1000-re gyári leo vince összekörő csővel. Árak
Arrow 40E Ft, Akrapovic 65E Ft, LeoVince 60E Ft.
Cső
Vegyél mondjuk Very Well márkájú színtelen akril lakkot,spray kiszerelésű.
Viszonylag gyorsan szárad,és több rétegben felhordva elég ellenálló réteget alkot.Legalábbis a karcolódással,meg hasonlókkal szemben.
Viszont a hőt nem tudom miként tolerálja,rezóra még nem használtam.
Mivel nem drága,egy próbát megér.
Eladó használt g.p.r. sportdob.
több típushoz használható.

http://cgi.ebay.it/marmitta-sc...
sziasztok tud valaki esztergályost aki szabályoz féktárcsát lehetőleg debrecenit kösz
GPZ 1000 RX gyári végdobok eladók, elérhetőségek az adatlapomon csere is érdekel.
Hali!
Van egy rezóm Simsonra és nem akarom hogy megrozsdásodjon.
Itt csak fekete sprayt lehet venni, de nekem színtelen kéne.
Nincs ötletetek? :S
1000 es hondán volt gyönyörüen szólt, a 12esen is tökéletes, összekötücsü megvan, 3 csavaros ugyhogy szerintem feltehető oda is . az árát megbeszéljük msn-en
cbr 600rr 03-04-re Mivv titén dob eladó.
E betűs, kivehető hangtompítós.
Szeva! Én abban kérném a segítségeteket, hogy esetleg házilag készített dobra milyen eljárással lehet "e" betűt készíteni?
Tiszasülyön van vagy igény esetén Szolnok! paramétereket este tudok írni mert most nem vagyok otthon
hali.mik a paraméterei hossz,átmérő,állapota sérűlés van-e,hol lehet megtekinteni ?
eladó kawasaki zx 6r , 2007-2008-hoz, sportdob, ár 40 eft. több infó a dobról a 0620/992-4528-as számon. ( csak telefonon )
HELLO

ha balos dob esetleg arrow új alu rombuszovál? 40pénz.

listaár kb 75-80.ha érdekel 70 317 90 83

üdv,P.
Sziasztok
Tanácsot szeretnék kérni, hogy szerintetek milyen kipufogót érdemes venni egy KTM exc 450-re, és hogy honnan lehetne beszerezni azt egyáltalán rendszert vagy csak dobot?
Előre is köszi
hali

köszi a választ
Helo
Első kérdés mibe fájna, második kérdés: szerinted jó lenne az én mocimra?
hello

van jónéhány, bp-n tudod megtekinteni őket,

üdv,P.