Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali , segítséget szeretnék kérni! Rezót szeretnék csinálni, és azt szeretném megtudni, hogy mivel-hogyan lehet szép kör alakúra hajtani az idomokat, ha nincs semmilyen hengerlőm vagy ehez hasonló"körcsinálóm", ......előre is thx, pacsi
Egy E betűs sebring gp6 dobom van ha érdekel.Nekem jelenleg fzs1000-en van de bármelyik motorra jó lehet..Az ára 50eft.
Ha érdekel esetleg más valakit a balu88@mailbox.hu címre írjon.
hali

Érdeklődnék hogy R6 04 re van e valami sportdobod összekötő csővel és kb mennyibe lenne?
hello

sajnos most nem tudok képet küldeni, addig is itt egy link néhány darab talán látható:

http://www.kepesmotor.hu/onroa...

üdv,P.
Hello

Megvan még?
Képet meg méreteket tudnál küldeni?

( bal.21074@citromail.hu)
12 ezer FT
3 csavaros felfogatás
hali.tud valaki karbon csővet kipu dob készitéséhez,ha igen irjon hol és menny az annyi.kőszi.
Jelcsa! Köszönöm a választ esetleg képet tudnál küldeni email-re?

oraveczmate@freemail.hu ! Köszönöm előre is !

Üdv: Mátééé
Helló

Érdeklődnék, hogy kis köbcentis motorokra milyen kipufogót lehet tenni? Tehát mondjuk egy 600-as motoré jó rá? (250 ccm) Nem folytja le? Árt neki? Két kipufogós a motorom és ha egy y összekötő csövet csináltatok és 1 kipufogósra megcsinálom az befolyásol valami?

Köszönöm!
hello

a gyári leömlő véghez(3csav 95mm)nincs GP dobom, de ha rácsúszós érdekel az van jónéhány féle. amúgy 3csav dobom oda való van kb 6-8 fajta nyugati,használt is új is. 70 317 90 83

üdv,P.
lajos.koves@hotail.com címre pár nagy felbontású képet tudnál küldeni? Hangtompító van hozzá?
Harley sportdob esetleg valakinek?
E betüs,egy tizesért odaadom
40e
IXIL eXtreme végdob eladó, elérhetőségek az adatlapomon
eladó MIVV GP KARBON sportdob.
Csáó! érdekelne cbr 954-re termignoni gp style dob, hogy mennyibe van egy ilyen meg h hol lehet ilyet kapni!

választ előre is köszönöm!

üdv:Mátééé
köszi, ezeket már én is megtaláltam, csakhát valami közvetlen tapasztalatra lettem volna kiváncsi. Dehát egyefene, sztem kipróbálom, mostanában kína nagyon kezd minőségben is feljönni.
Helo Mr. Tanaka
Hol lehet beszerezni ilyen dobokat? Nekem Hayabusara kéne.
sziasztok!

Tud valaki vmit mondani ezekről a DanMoto végdobokról?
Ha jól tudom kínai gyártmány. Ez alapjában véve nem probléma meg képen is elég jóknak tűnnek, de azért minőség? Hangja elég jó youtubeos videókat nézve, de mennyire tesz jót a motornak? Jól be lehet őket lőni egy PC-vel?

Valaki valami tapasztalat? Teljesítménynövekedés, gyártási minőség? STb... köszike
Sziasztok!
Megtudnátok mondani hogy holkapok itthon SC Project kipufogó rendszert ill. dobot?
Eladó Ducati Monster Termignoni titán kipufogó.
Ár: 100000 Ft.
Érd: 06-30-316-8347
Helló!
2005-ös R6-ra milyen megoldásaid lennének? E szabványos dobok érdekelnek.Mail-emre britton (kukac) citromail légyszí ,ha lehet képekkel,árakkal együtt.Köszi,üdv!
SPORTDOBOK,RENDSZEREK,HASZNÁLTAK ÉS ÚJAK IS LISTAÁR ALATT 30-50-70% SZÁZALÉKKAL, CSAK NYUGATIAK PL. LEO,ARROW,AKRA,YOSHI,GIANELLI,EXAN,VANCE & HINES STB.
PÁROK, ÜLÉS ALATTIAK, GP DOBOK,AKÁR ÉPÍTÉSHEZ STB.

70 317 90 83,

LINK itt http://www.kepesmotor.hu/onroa...