Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, akkor teljesen megfelelsz nekik.
Szia!
A dobnak középtartományig mély dörmögö hangja van, a felett fokozatosan élesedik. A motoros kollégák száz motorból is rámismertek ha közeledtem, de igazán jó benyomást akkor tett rám, amikor kölcsönadtam egy körre és jó tempóval elhúzott melletem. Vidi sajna a meghalt telómban maradt, ha esetleg rátalálok a pc-ben felteszem.Üdv.
Hello milyen hangja volt ezzel a dobbal?
prézli,

veszel egy belevaló bódis hangtompítót...
varilaco,

mi forgalmazzuk a Bódis dobokat.
Szeva! Engem érdekelne a pufód! Az összekötőcső és a dob hogyan csatlakozik? A hangjáról esetleg videót tudsz feltölteni,mert nem egy ismert márka? Engem főleg mély, öblös hang érdekelne!
Priviben a rago88@freemail.hu-n is el tudsz érni! Postai utánvétel megoldható?
Előre is köszi a választ!
Minden jót a fórumozóknak!
Szevasztok! Kis segítség kellene!
Megvan az uj Remus Hexacone dobom a Zére de az a gondom vele hogy a szűkítőt nem tudom kiszedni mert beleégett/szorult már. Kicsavartam azt a kis pici csavart feszegetem de semmi. A kérdés az hogyha a rugókat kiakasztom akk szétjön a dob és hátulról esetleg könnyen ki tudnám ütnii?
Előre is köszi
Akkor ha csinálok bele egy db killert az elég? Mert van benne E betű...
ha kész van az R1 re akkor dobj már egy képet hogy milyen lett
Nem. Került rá egy TBR dob.
Motort is árulod?
CBR600RR pályaidomgarnitura, és egy akrapovic kipufogodob elado ! Nekem 2004esen volt fent...
Eladó Iron Bull sportdob Honda CBR 600RR 2003-04-re (talán jó a 05-06-ra is) szép állapotban, +összekötöcsö és db killer, az ára 18 pénz
emil:laci.hrab@freemail.hu
Külföldön sem kér el semmilyen papírt a rendőrbácsi. Max a külföldi műszakiján a TÜV papírját.
Elég ha megnézik a dobot. Nekem bele van gravírozva, h E szabványú, és a szűkítőt is kell külföldön használni.
öh bocs igazad van az adatlapomon rajta van
Legalább azt leírhatnád milyen quadra kellene.
Sziasztok
Lenne egy kérdésem.Szeretnék valami komolyabb kipufogó rendszert a quadomra vagy dobot.De nem tudom hogy melyik márka gyárt rá valót vagy olyat ami jó rá .A gyári dobot nem szeretném szétvagdosni mert nem értek hozzá annyira .Tudnátok küldeni kipufogó típusokat amik jó rá vagy dobot?

Köszi szépen
Csao, Koszi a videot. Nem tutam h te akkarod el adni
cbr1000 rr gyári végdob exuppal eladó, elérhetőségek az adatlapomon
Amúgy tudja valaki hogy lehet csendesíteni 1 sportdobot?Most konkrétan a Bódisra gondolok!
Csá!Szép hangja van a Bódisnak!
Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem hogy van valakinek a sportdobhoz papírja? Mármint az olyan papír amit külföldön elkér a rendőrbácsi?
hali fiuk 1pár vélemeny kelene. Mejk szol joban És persze hangosaban. a BOSS vagy a Bodis Tri oval Slip On? http://www.kepesmotor.hu/onroa...

és ez a BOSS http://www.kepesmotor.hu/onroa... mi a véleményetek? videot is el fogatok
Egy DEÁKigazolvánnyal :)

Nekem VFR 750-em van, tavaly vettem, sportdob van rajta de nem kaptam hozzá semmi papírt.Ráadásul olaszból behozott, így ment át hatósági vizsgán is, meg már rendőr is állított meg és nem szóltak semmit érte.