Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
Hogyan tudok elérni 2T-nél pattogos kipufogó hangot?
Nem valoszinu hogy 1-2 honapon belul elérheto leszek,amugy Nograd megye,nem nagy távolság,szűk 1 óra Bp.-től!
Köszi a linket.

Esély van rá hogy belátható időn belül hazakeveredj?

Ha motorline akkor gondolom bp vagy legalábbis a környék ahol megtalálható vagy ...
http://www.motorline.hu/index....
Szivesen megmutatnám,de jelenleg nem vagyok MO-n!
Köszönöm a gyors választ. Megnéztem az oldalukat de ár sajnos nincsen. El tudnád árulni mennyi volt a cucc?
Illetve nem tudom helyileg hol vagy, de ha megoldható lenne akkor nagyon szívesen meghallgatnám a verdát. Persze csak ha nem okoz problémát Neked!

Üdv!
mi a fasznak kellett neked kipufogót venned a szarodra? inkább vettél volna egy épp kézláb motort nem egy ilyen harmatgyengge rötyögőt ezt még meg fogod bánni
Szia! Végul is vettem egy gianelli t a motor line-nál! Mindenképpen olyat akartam,ami erre a tipusra valo,nem akartam farigcsálni!Azt hiszem csak a leo vince meg a gianelli gyart kipufogot erre a tipusra!? Mind a kettot megkérdeztem,a leo vince t egy másik bolygóról hozták volna szerintem,mert 5-6 hét szállitasi idot mondtak rá(nevetséges 2010-ben) a gianelli meg volt raktáron a motor line-nál,ugyhogy az lett! 5 perc alatt felraktam,inditottam,de az első pöffenés után,már szedtem is ki a szűkítöt a végéböl! Egy ideig még a szükitő nelkul is csak suttogott,de azota mentem kb. 1000 km t vele,most már kellemes hangja van,de nem tul hangos! Teljesitménybe mintha a felsobb tartományban jobb lenne egy kicsit,de azert csodakat nem kell várni! Allitolag ez a dob nem teljesen nyitott,de amikor belenéztem,csak annyi az egesz,hogy a perforált csö nem teljesen egyenes,van benne egy kis törés! Súlyban joval konnyebb mint a gyári,hőtárolós kályha de erre se tedd rá a kezed egy órán belul megállás után!
Karbonost 13000 ft eladod ha az a 15000 ft-os
Hát nem hiszem el nem működik a 'link', de így is bemásolható
Hali! Sikerült intézni valamit a Nexusra? Én most állok ilyesmi előtt, érdekelnének a tapasztalatok, megszerzett infók. Előre is köszönöm!
link
MIVV
Még mielőtt ,még valaki leszólná ezt a dobot, ami 120-150 rugóba is kerülhet:http://www.danger.hu/webshop/products&ctg=53
és MO.-n egyedüli forgalmazói.
Csak jót tudok róla mondani
Hi!
Én nálla vettem a kipuffomat.
Odamentem a mocival felpróbáltuk meghalgattam a hangját és már le sem vettem
lassan 1 éve hirdettem bocsi nincs már meg
Éngem érdekel a matrica
Helló Urak!
Rendelt már Tőle valaki?
Pufogorol közelebi képet tudsz fel tenni
Tudnál felteni mégképet
Hátúl van nekem is,de az nem sokat ér.
A tiédben van elől az összekötőnél is(mint a képen)?
Palit megkérdezem,köszi!
Az enyémben van,de külön nem adom el.
A Palinak van talán eladó külön.
Igen erre nagyon szépen köszönöm
Szia!
Nekem ilyen dobba kellene DB killer,nincs esetleg?