Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok kb 2 honapja volt itt egy hirdetés az apro között egy csomo ujj és használt kipufogo volt rajta nem tudja valaki az elérhetöségét vagy a kinkjét nagyon köszi mindenkinek
MMMMMMMMMMMMMMMiért ilyen olcso méretei milyenek
Bocs, ez egy tavaly júniusi hirdetés... azóta elkelt a dob
Milyena hangja sportos mély dob külsöátmérölye mekkora
Nagyon fasza és menyi ? hol van ?
Itt egy GPR dob. Ez pont eladó.
Z750es gyári dob Uj állapotban eladó. elérhetöségek az adatlapomon.
Szevasztok valaki tudna nekem segiteni 600 ccm endurora kelene nekem kipufogó tud valaki valamit ajánlani elöre is nagyon köszönöm
GP style kipufogók eladók szinte minden tipushoz(R1,R6,GSX-R,ZX10,6R,CBR stb).Árért és bővebb infókért keress a bekimotors@gmail.com email címen,vagy akkár itt is szivesen válaszolok.
Gsx-R gyári dobot keresek (4 csavar felfogatásút) olcsón!
Ha valki tud jelezze!
Hali! én egy Honda CBF 125 -re szeretnék sportkipufogót, és véleményetekre lennék kíváncsi hogy milyet ajánlotok, és hol lehet olyat beszerezni, és milyen árban lenne! Előre is köszi!
köszi
Tessék.
Sziasztok!

Srácok, a Finster kipufogómba szeretnék csináltatni hangtompítót/furulyát, a múlt héten Ausztriában 20 eurom bánta.
Tudnátok képet linkelni/felrakni egy ilyenről, h h néz ki?

Köszönöm.
sziasztok
sérült 4 csavaros sportdobot keresek gsxr 1000 k2-re. akinek van ócsóért kérem írjon e-mailt, vagy akár ide, vagy 1000-es fórumra. köszi
Milyen kipufdob kéne egy 125-ös 4T mocóra? Nyitottban gondolkozom csak nem szeretnék túlnyitottat nehogy a blokk bánja.Nincs valakinek tippje esetleg terv vagy konkrét méretek?
MIVV
Kisebbik 45e motoron nem volt.
Hosszabb 40e ez is új,de ki lett próbálva.
Tartozék nincs.
hello
mennyibe vesztegeted ezeket a dobokat?
Ez nem sport kipuf ez rezonátor nekem 4 ütemű kéne.
Hát, az nem olcsó szerintem, más árra számítottam, főleg, hogy bilincs sincs hozzá.Köszönöm, de másnak hagyom!
32cm körben a palást.
45e csővel,40e nélküle
A dob átmérője biztos? 33 centi?
Összekötővel, és anélkül mennyi lenne?
összekötőcső van hozzá. r1-nek nézem a csövet. 60mm bemenő és 64mm kimenő a cső,320mm a cső hossza.
A dob palást 310mm, a körátmérő 330mm.
Kivehető hangtompitó, a dob nincs szétégve,nem zörög benne semmi,szegecsek nem lógnak,palást nem karcos nincs esztétikai hiba a dobon.
Bilincs az nincs.