Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
Második képen lévő dob érdekelne.Kimenő,bemenő átmérő,hossz,dob átmérő,bilincs,db killer,sérülés,összekötő?Ára?Köszi,üdv:B
Eladók rövid dobok olcsón.
Hello!
Abban szeretném a segítségetket kérni ,hogy nekem kellene egy gyári yz450f-es dob a wrfemre(426) mert azon a gyári folytott szar dob van esetleg nem tudnátok egy jó állapotút olcsóé:D:P
Ha valakinek van az írjon légyszi: k.tom0402@gmail.com
Késő bánat...
Bankokról nem nyilatkozok!
El se hiszed mennyire bánom márhogy eladtam, a mostani vas se rossz Sőt nagyon is jó csak ne lennének ezek a kurva banki faszságok vele.
Persze a vezérműtengellyel tisztában vagyok h benne volt mikor vettem, meg bennevan még mindig. Az előző gazdáját nem ismerem csak a papírok miatt beszéltem vele az átíráskor, akkor rendesnek tünt, és segítőkész volt. A motor "életéről" nem sokat tudok, de azt mondtad h volt benne PC+1 Akra rendszer. Hát valaki meg eladogatta róla a dolgokat, a pályamotorozás ténye egyértelmű volt számomra is, a versenylbtartók miatt (ami még mindig rajta van), a pályacsúcsok döntögetéséről pedig nem tudtam. Grat az előző gazdájának, ha ilyen ügyesen tolta vele!
azt ugye tudod hogy az a motor amikor rajta volt az akra rendszer pc-vel és a yoshimura vezértengellyel (ami benne van) 200 lovas volt és nem gyengén pályacsuszokat döntögetett a gép, (természetesen igényesen is foglalkozott vele az elözö gazdája), ugyhogy nem egy szart vettél, komoly motort, csak kár volt eladogatni mindent rola.
Eladó egy cbr900rr leömlő sc-33-hoz 98-99évj a hátsó rész nem gyári de a kipufogó csatlakozás passzol.12e ft
Hát igen azon is gondolkodtam már...csak ahhoz meg kéne 1 "rendes" rendszer. Gyors költségvetés:PC+fékpadi beállítás kb 120db ezres +Rendszer kb szintén ennyi vagy több= Nincs rá pénz
Feltételezés: Ha lenne rá pénz simán partyba lenne a mai 1000-esekkel (persze ha azokban nincs hasonló doog mint az enyémben lenne).
DE előre leszögezem ezek csak tervek nem vagyok megalomániás...megy ez a Tűzpenge így is mint a szél...
ARROW 2T végdob Eladó!
http://www.kepesmotor.hu/onroa...

e-mail: kalmar10@hotmail.com
msn: kalmi@emitelnet.hu
inkább vegyél rá egy pc-t mert a yoshi tengely az még benne vam
Hali!
Szeretnék kicsit többet megtudni a sport kipufogókról.Mi alapján tervezik hasonlók.Ha esetleg valaki tudna egy linket adni hol olvasgathatnék ilyesmit.Vagy kedve van regényt írni :) Ha valaki tud valamit kérem írjon.
üdv!
keresek jóárasítottan nyitott sportdobot!
Egy 525 EXC-je van.
Szia!
Sajnos én még mindig nem látom a profilodban, akárhonnan nézem.
Kűldtem mailt

Üdv: Andi
szia
Milyen KTM re kellene?
Sziasztok
A segítségeteket szeretném kérni. Az van, hogy a barátom szeretne egy Akrapovic (remélem, jól írtam :) ) dobot a mocijára. Keresgettem ma, h hol tudna csináltatni, de sajnos csak egy céget találtam, de sajnos ott se csinálnak KTMre dobot.
Ezzel kapcsolatban, aki tudna nekem valamilyen infóval szolgálni, annak nagyon megköszönném.
Üdv:dorka
1. Semmi bajom azzal a dobbal amivel vettem, de "csak" egy gyári nyitott dob
2. Nem tudom ki sírna egy gyári nyitott dobért,de hát te tudod
3. Tervben van egy új dob rá ezért érdeklődöm iránta, de ha összejön rendesen a lóvé, akkor viszonylag olcsón hozzá tudok jutni 1 full Akra titán rendszerhez, és hát azért tényleg sokan megfordulnának...
Hibátlan állapotú 4 csavaros akrapovic titándob, 47 cm-es palásthosszal, 55 mm-es átmérővel eladó! irányár:70.000 ft, minimális alku belefér! megfelelő átkötővel bármelyik motortípushoz alkalmas!
mi bajod azzal a dobbal amit adtam? sokan sirtak érte amikor még az enyém volt
solyom1300@freemail.hu elvileg kint van az adatlaon, de nem gáz
Szia!
Nekem a te elérhetőséged sem hozza, adnál egyet?
Nekem sajna nem hozza, de ment a mail
Szia!
Nekem hozza a mél címet. Amúgy nkovach@t-online.hu.
Engem is a two brothers érdekelne első sorban.
köszi előre is.