Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

arrow titán dob 3 csavaros,új, 50e
eladó mivv titán dob 03-04 600rr-hez. E betűs,hangtompitós. 45e
Hello nekem van egy gsxr limited bódis dob e jelü az is jó?
Tudod te azt nagyon jól
SZépet és ütőset vegyél, nekem mondjuk be jön az Arrow is
De az enyémre lenne a "pro cicusból" titán rendszer 160 é , csak annyira az nem tetszik
mi a normális ?
Valami normálisat kérlek......
ammá min1
Rendszert vagy csak Slip On-t?
Suzuki rmz 450 2007 esre keresek valami normálisabb kipufogót
Az ár lemaradt: 60.000 huf
Sziasztok!
Ha valakit érdekel,eladó 1998-2001 Honda Vfr800-hoz új,motoron még nem volt,angol gyártmányú rozsdamentes leömlő összes tartozékával.Érd.30/907-17-84
A Sakált én is tanúsíthatom,az üvölt az enyémen is!
a blokk ugyan az, ha a felfogatást meg tudod oldani akkor miért ne..
Szerintem a Raptor és a Sakál dobok is királyak.Volt lehetőségem meghallgatni mindkettőt több motoron.Beszarás az tuti!
van valakinek bármilyen tapasztalata az arrow titanium dobról? az gáz ha 2000-es évjáratú motorra teszem? mert mindenhol 2007-2008hoz ajánlják...
Sziasztok érdeklődnék hogy nem tud e valaki cbf 250-re sportkipufogót?Vagy olyat ami a gyári helyre való vagy olyat amin nem kell sokat faragni!Vagy hol tudok érdeklődni előre is köszi!Üdv
Z750es gyári kipufogó eladó karcmentes uj állapotban párszáz km-er van benne folytott gyári tlejesen, érdeklödni az adatlapomon levő elérhetőségek valamelyikén.
sziasztok, 2004-es honda hornethez szeretnék csak sportdobot, tudtok adni tippeket, hogy milyet v honnan? Magyarok milyenek? Raptor stb.... Válaszotokat előre is köszönöm.
Hello. Az érdekelne,hogy nem tud-e valaki tippet adni,hogy milyen kipufogót érdemes venni egy Honda NSR125-ösre, 1999-es évjárat,és négycsavaros kipu kell bele. Milyet érdemes veni,ha fedni akarom vele a 2T-s hangzást,de nem akarom h nagyon lefogja a mteljesítményt se?
Előre is kösz minden segítséget
Csáo! Én segítséget szeretnék kérni! Szerintetek érdemes lenne egy mustangra a rezonátor vagy a gyárit alakítsam át?
eladó honda cbr 600 rr-re való 2007-től, akrapovich titán sportdob összekötőcsővel, valamint ugyanehhez a tipushoz two-brothers karbon sportdob összekötőcsővel, mindkettő hibátlanul. érdeklődni csak telefonon a 0620/598-2538-as számon lehet
nézd meg a hirdetéseimnél
hello nagy-canga menyi az ara? 3 csavaros erdekelne 600 srad-ra
hozd el,és megcsinálom
nekem van eladó yosimurám