Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!

Nem tudod véletlenül, hol lehet Bodis matricát beszerezni?
üdv
nem tudja valaki ez milyen dob?
biztos én vagyok a béna, bocsi :D
köszi!
Üdv!Segitség kellene -hogyha fekvőhengeres robogóhoz valo leovince SP3 at átalakitunk állohengereshez-az állohengereshez valo csőcsonk rátoldásával-okozhat valami gondot?Mert csak fekvőhengeresekhez valót találtam eladásra kinálva sajna!Köszi előre is!
Kipufogó bilincset honnan a rossebből lehet szerezni? 100mm átmérőjű, sima kerek dobok.
Szervusztok! Segítségeteket szeretném abban kérni, hogyan tudok a gsx-r srad motoromra sportkipufogót rakni? Csak a 3 csavaros jó rá, vagy ha veszek hozzá csövet, akkor gyakorlatilag bármilyen dob is rászerelhető? Illetve, hogy a fogyasztásba hogyan szólnak bele ezen sportdobok?

Köszönettel: Zoli
Sziasztok!

Van egy eladó Akrapovic dobom, alig használt-, teljesen karcmentes állapotban.
Érd: timitomi999@gmail.com

Üdv
helló zxr750 h1 gyári dob valakinek lenne?
Csak a hengersor Big One, a hengerfej meg 1000F... ráadásul SC24...
Oksi, nyugodtan...
ugy ahhogy mondod a gép tökéletesen lett összerakva hál istennek erő is van benne, csak éppen a vizcső nem kompatibilis a bigone-al
akkor ha elakadok, kereslek majd
Na, ezt majd letisztázzuk msn-en este ha leszel. Elmondom mi hogy jön össze...
a rák tudja,h teve mit tákolt össze mivel ,bigONE henger,1000F hengerfej. hengerfej is érdekel. .big One-é
Mert faszán összeraktad...
gondolom a hengerfejhez, mivel pont töled van.
Melyik részére?
akkor kéne hozzá a vizcső ,sok pénzéé .
Nincsmit!
Amúgy 1000F blokkban jártas vagyok...
Köszi!
Nincsmit.
Igen, az tömítőanyag, ami lehet kőzetgyapot, vagy üveggyapot.
Nem, azok vaslemezek, a csövek benne azok perfólemezből hajtott csövek.
Igen, az van az első képen. Azt hívják nyitott kipufogónak.
Igen, az a végén a kiömlő csöbe szokták rakni, amiben 1 csavarral rögzítik.
Igen, attól halkabb lesz, de még szoktak olyat is, h a szűkítő hátsó része ami a dobba megy, oda is perforált lemezből hajtanak csövet, és azt is tömítőanyaggal bevonják.
köszi a képeket !
néhány kérdés:
a rajzon a pontozott rész az valami tömítőanyag?
a csöveket a helyükön tartó elemek perforált lemezek?
az első fényképen a legalsó ábra egy átmenő perforált cső acélgyapottal körbevéve?
a szűkítőt a dob végére kell tenni?
a szűkítőtől lesz halkabb (visszaforgatja a levegőt)?
Én inkább ilyet csinálnék. Sokkal könnyebb, meg bele 1 szűkítő és már a hangja is jó halk.
Tessék...

Miért nem csinálsz rá nyitott dobot? Az sem hangos, csak ha akarod. Zártrendszerűt elég nehéz csinálni.
megköszönném, ha elküldenéd!
(lpap@freemail.hu)
egyébként rozsdamentes anyagból gondoltam megcsinálni saját részre, de ahhoz látnom kellene a "belét" is.
Minek? Neten nem is fogsz arról találni. Zártrendszerűről van képem...