Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor alapjában véve elég tré a minősége.. Gondolkoztam én is ilyenben de még jó,hogy nem áldoztam rá..
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy mit lehetne kezdeni a dobommal, mert a dob tövénél, ahol a szegecsek vannak, lötyög a karbon palást, a rezonanciától kilazulhatott, és csinált nagyobb lyukat, a szegecsek alatt nem volt lemezcsík, mint általában... Palástcsere + lemez a szegecs alá? Kösz előre is!
Helló

Nem értek a kipufogókhoz ezért NE hülyéztek le az alábbi kérdéseimért!

Nos a gyári kipufogókba a fojtás nyomás alatt tartja az egész kipufogórendszert?
A sportdobok amik ugye nyitottak nem ártanak a motoroknak én PL olyat halottam, hogy a szelepek jobban kopnak esetleg megégnek.
Én ebbe kételkedek de valaki hozzáértő leírhatná nekem ezt az egész kipufogó témát hogy is működik, mi értelme van a fojtásnak és hogyan növeli a teljesítményt a sportpufó?

Köszönöm!
Eladó GSXR 600-750 K7-K8ra való Yoshimura GP dob,Z750 07 LeoVince, Z750 SC karbon ovál dob, ZX10R 08-09 Akrapovic karbon dob, 1000RR 04-05 akropovic titán dob összekötővel. Mindegyik dob E szabványos. CSAK TELEFONON ÉRDEKLŐDJ! 06 70 585 04 36
HELLLLOO
nem tud valaki egyedi kipufogot csinálni , esetleg aki tudja Sos Antinak az elérhetőségét az irjon PLS
Kösz szépen,hát igen az én kipufomat nem lehet szétcsavarozni ugy hogy lehet az lesz hogy le lesz vágva a könyöknél és megkelesz nézni a folytást.
még 1* kösszépen:D
helló.hát a kipufogóban nem tudom h hol van a fojtás de ha nem lehet szétcsavarozni akkor nekem ugy csinálták volna h levágták volna a kipufogómnak a végét és átdugtak volna 1 fémrudat és igen ha kiveszed a fojtást akkor nagyobb hangja lessz.ilyen sportos féle.remélem tudtam segiteni és szolj ha kivetted
:D
fojtást bocs elirtam
Helloszto!
azt szeretném megkérdezni h robogónak a kipufogójában hol van a fojáts?
és h lehet eltávolítani,és jobb hangja lesz?
KÖszi a válaszokat.
sziasztok.nekem van 1 robogóm és elég lassan megy:(.és még benne van a fojtás.de azt nem tudom h hol van, de azt hallotam h a kipufogóba van .és ha tényleg ot van és leszedném a kipufogót akkor már nem lenne fojtás?
Gsx-R 600/750 k4-K5-ről származó gyári dob. Használt, de új állapotban van karcmentes 30.000-ért eladó tel:0630/4057638
láttam h felvetél msn re de azóta nemvagy fent nekme nemvagy letiltva írtam e mailt is
sajna az idei mérésről lemaradtam munka miatt de majd jövöre megnézzük mit szól a 12esen.
én is HONDÁROL tettem át a 12esre, bicskén halhattad tavaly egy sárga cbr-en és igen nagyon nagyot szólt dB verseny 4dik hely 134 dB-el
1x hallottam ilyen dobot Hondán de az valami állat ahogy szólt
Rövidebbnél nyomatékot vesztessz, viszont hangosabb, a hosszabbnál ennek éppen forditottja történik.
Sziasztok,
Szerintetek a rövid sportdob vagy a hosszabb a jobb? (mind hangzás mind pedig gázáramlás szempontjából érdekel a vèleményetek)
Válaszokat előre is köszi.
szai nagyon komolyan érdekelne a kipuffogód! felvettelek msn-re de még nem voltál fenn! egy telefonszámot vagy egy e-mailt adj légyszi vagy inkább írj egy e-mailt erre a címre ha megkérhetlek: daniberinszki@freemail.hu
Köszi. Megadom a Cimbimnek az elérhetőséged, és ha aktuális lesz keresni fog.
Eladó egy szép hangú,karcmentes mastek ovál dob összekötőcsővel.Nekem jelenleg yamaha fzs1000-en van de másmire is jó lehet egy kis átalakítással.
Az irányára:45eft.
Akit érdekel a balu88@mailbox.hu címre írjon vagy elér a 30/9089573-as számon..
ARROW, új, titán, E-betűs, 3 csavaros sportdob 55e-ért eladó.
Üdv van egy Ducati palástom zsír új sose volt beépítve.3e ft-ért
10 est szertnék érte kapni
Helló! mit kérsz érte?
Sziasztok. Tudja valaki h a sima gyári és a tuning kipufogo közt mi lehet a különbség felépítésűleg vagy aki szedte már szét a tuning kipufogoját gondolok itt a pro circuit, fmf 2 ütemű kipufogora, hogy mégis miben más a gyáritol