Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze, h létezik.
A perfócsőre fémhálót kell húzni, a palást, meg a fémháló közé meg üveggyapot, vagy kőzetgyapot.
Sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni. Haveromnak kiégett a kipufogójából a gyapot. Honnan és milyen gyapotot tegyünk bele? A probléma még az, hogy ez nem Ovál illetve Kör dob, hanem mint a képen is látszik "trombita" alakú. Azaz a sima hengeres gyapot nem jó, mert egyik vége keskenyebb mint a másik. Esetleg létezik tömős változat is?Kérlek segítsetek
Sziasztok!
Kellene nekem egy CBR1000F '87 gyári kipufogó(dob) méretezett rajz. főleg a belső felépítése érdekelne, a külsejét meg tudom mérni magam is, de szétvágni nem akarnám az eredetit . A neten sajna nem találtam (de lehet, hogy én voltam a béna ).
eladó gyári ZX12R Titánium végdob, 2006-os gépröl, szép állapotu nem sérült elérhetöségeim az adatlapomon, cserebere is érdekelhet
Nem én hanem "Sakál Mester",de most már tárgytalan,mert megoldódott!Azért kösz!
Csak nem magad akarod elkészíteni?
Mp3 csere érdekel


Akkor is R77 kerül a gépre!
neked minek ilyen? ez dupla tesó..
Szia! Keresd, AlexCBR-t itt a topocban, Ő tud segíteni. Korrekt srác! Különben a Ft ára árfolyam függő.
Először is hogy nem-e eladó?
Másodszor ha nem eladó akkor esetleg pontos méreteket tudsz nekem adni?
Kösz előre is a választ!
Sziasztok!
Mi lenne a kérdésed a dob felől?
Srácok nincs valakinek Bódis Gp dobja?(nem muszáj eladó legyen,csak kérdezni akarok)
Szia! Ez mennyibe volt neked?
még 1 kép...
Szaisztok!

2 db oval slip-on Bódis bácsi műhelyéből eladó... ZZR-en volt de a megfelelő összekötővel más típusokra is kompatibilis...
(jelölések nincsenek a dobokon)

liciteket emilben várom...
sziasztok keresek kaw klxre kipufogót mind egy hogy néz ki csak halk legyen....
ha nem stimmelnek a felfogatási pontok az se baj, megoldom...
ha valakinek kell nyitott spordob írjon króm nagyon szép frissen tömve.
ZX10-R (04-05) sportdob és Gianelli összekötőcső eladó. Ára: 30,000FT.
Sziasztok. Az volna a kérdésem, ha egy Vespához mondjuk illesztenék valami tuningabb pl: Leo Vince csövet, az mennyiben befolyásolná a végsebességet vagy a fogyasztást? Köszi
Helló Mindenki!
Nem tud vki '99es Aprilia Rally robogóhoz gyári kiput? Vagy utángyártott is jó lenne.
És ha lehet nem túl drágát :\
Előre is köszi
sziasztok! nekem egy 2008as kawasaki er6n-em van.érdekelne kipufogó+hol tudnám megnézni hozzá a motorikus kiegészitőket?
köszöntem
Üdv Mindenkinek!
Alex! Boldog Névnapot Kívánok!
Köszönöm a csöveket, a gyors és korrekt ügyintézést!
Szia meg van az infó!
A Kipufogós: Nagy Tibor 29/383-760
582-220
582-221
Irj hogy tudjam ha sikerül a dolog jó?