Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mekkora baromság...meglátszik, h nyomod magad. Egy hegesztő azért látott ám már pár vasanyagot, meg volt a kezében kalapács...
Aztmondja "nagyon bonyolult!"...
Kurvajól néz ki! Hogy csináltad? Mesélj!
Simán a másik méreteit vedd le, hosszt, külső átmérőt, és belülre ha jó hangot akarsz akkor 60-af csövet hajtsatok perforált lemezből. ha kisebb hangot akarsz akkor 50-eset. Ennyi.
Cimbimnek Martin van rajta az is szépem szól, igaz nem olyan szépen mint a dupla Yoshimura...
Nem, nem lesz semmi baja.
Hali mindenkinek!
Keresek 06-os smc,lc4 -re ilyen csövet,vagy aki tud ilyet legyártani.
fefe_28@freemail.hu
csáó atesz!
egymagad ne áll neki kipuffot csinálni!
nagyon bonyolult!
nekünk is egy év tapasztalat kellett ahhoz hogy a bármilyen motorhoz megfelelő dobokat vagy rendszert csináljunk!
mi csak saváló dobokat csinálunk szárra húzva kipolírozva!
az ár motortól a kanyaroktól felfogatás dobmérettől függ!
de 20ezer től 40ezerig KB!
ez a kipufogógyártás ritka dolog sőt a mi egyedink még inkább ezért nem árul el senki semmit hogy hogy is van az egész!
nagyon sok idő után ráá lehet jönni!
mi is koppintunk le dobokat pl remus,akrapovic!
ha érdekel írj!
Hali!
Mi a véleményetek erről a dobról? 2005-ös SV 650 -en van.
A hétvégén lett kész
Hali nem tudom jó helyen érdeklődök e de én 1 hegesztő srác vagyok és a munkahelyemen megvalósítható lenne hogy a gs 500 as om ra csináljak 1 sport dobot! nem tudna valaki esetleg 1 müszaki rajzal megdobni hogy hogyan is néz ki 1 sport kipufogó belülről? azt tudom hogy perforált cső van benne meg kőzet gyapottal tömik ki de a méreteket sana nem nagyon! egyes emberek szerint valamiféle gázgyorsító is van a sport kipufogókban én személy szerint nem láttam még olyat azt sem tudom hogy néz ki! ha valaki esetleg csinált már hasonló dolgokt vagy tudna rajzot küldeni a méretekről kinézetekről azt nagyon megköszönném!Tetszenek a raptor dobok valami hasonlót szeretnék koppintani és nem ki adni 60-70 100ezer forintokat érte!ha megtudom csinálni sztem felesleges nem lehet valkami nagy tudomány megcsinálni! előre is köszönöm Hali Széles utat barátaim!
Köszi.
Hali!
Bódis titán kipufogórendszert keresek CBR 600 RR-re 2007-2008, a Q1 a neve. Hol ajánljátok az utánanézést?
Előre is köszi.
Tud valaki RM 125-höz(1985) Kipufogót használtan!Sürgős!
Üdv:Olyan embert keresnék aki tud kipufogót tervezni 2 ütemű motorokhoz!
Na már mindenki kipuffot gyárt?
Üdv!
Ha más is szóba jöhet a Two Brothers dobon kívül, vedd fel velem a kapcsolatot mailban, tudok videókat küldeni sv-re szerelt dobunkról.
Helló norbi!
nálunk a kipufogót hangolni is tudjuk nagyjábóól hogy milyen legyen!
pl:amit te is mondtááől hogy öblös durrogós!
elég sok gyorsaságira csináőltunk már és nagyon szépen szólnak!
csopperekre is, rengeteg robogóra!
Ha érdekel írj!
Dupla triovál Sakál,na az szépen szól sv-n!
Tapasztalat!
Régóta szeretném lecserélni az 1000-es SV-mnek a gyári kipufogóját egy szebb hangzású sportdobra.Eléggé beleszerettem a Two Brothers kipufogóba (már ki van nézve),de még élőben nem hallottam.Azt szeretném megkérdezni hogy találkozott-e már valaki vele élőben (SV-n) és mi róla a véleménye?Ha esetleg van valakinek tuti ötlete,hogy milyen dob szólna szépen a motoromon azt is meghallgatnám(öblös mély hang és durrogás tetszene).Minden vélemény érdekel.Segítségeteket előre is köszönöm!
Új SAVÁLÓ rendszerek, dobok, tuning dobog, gyártása elérhető áron, felszereléssel !
Gyorsasági, robogó, cross Stb...
Sziasztok!
Egy gyors kérdés. Ha van egy 800-as motorom, és rá akarok tenni egy 600-asról egy Finster dobot az gáz? Árthatok a dobnak vagy a motornak? Visszafogja ez a motort, vagy ilyesmi?
helosztok.
keresek e szabványos tuning dobot használtat.csak jo állapotu érdekel.Ha tud valaki irjon.Gyári dobbal olyan béna a hangja.Elöre is kösz.TIPUS:CBR-600F5
Eladó egy polini for race 3 kipufogó minarelli blokkos robogóra! érdeklődni ezen a számon lehet:0620 257 32 32
sziasztok!

Keresek aprilia RX 125höz arrow rezót vagy akármilyen más tuningrezó érdekel,ha van valakinek jelezze!
Egy kérdésem lenne hozzátok az pedig hogy a morini blokkos sr-re való kiupfogó jó e egy fekvőhengeres minarellis sr-re?