Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia engem érdekelne hogy hogy csinálod. nekem négyütemű motorom leömlő cső részén van egy körömnyi horpadás.ezt milyen uton modon lehetne kiszedni. már próbáltam belerakni vizet és lefagyasztani de nem nyomta ki. melegítettem és hirtelen hűtöttem de nem. mit lehetne még
sziasztok!
Ha van esetleg valakinek "e" jelzéssel ellátott BÓDIS dobja az küldjön nekem egy fényképet az "e" jelzésről legyen szives.
kovacs.zotya@gmail.com
Azért köszi!:)
Hello fiuk erdekelne 1 Sportdob vagy kipufogo 1 Suzuki GSXR 600 Srad ra. Nekem most 1 gyari van Yoshimura erdekel inkab ha van valakinek ID Djtomi87 es meg dumajuk
Sziasztok nemtud valaki egy 2008as évjáratú rs 50esre egy gianelli kipu rendszert? használtan.
helosztok:
cbr600-f5-höz kéne sport dob .slip-on.
e-legal.használt vagy uj érdekelne.
minden tipus jöhet.
Hali!
Van egy Suzuki RM 125 öm,cseréltem a dobba gyapotot hogy halkabb legyen, valamennyivel jobb lett de még nem az iagzi mit csináljak még vele? ja és a gyapot amit beletettem az sima üveggyapot az jo bele?
ha valaki tudja irjon légyszi
kössssz
Helló!Bocs,de most vitték el,jelenleg nincs több sportdobom!
Levágtad a végét?:(
Nincs ráheggesztve?pf:(ha van róla képed elküldenéd mailben, vagy ide fel? az email-em: futes@freemail.hu
Már olcsóbb,mert az összekötő végét levágtam(rápróbáltam a vfr-re,jó hangja van,de még nem lett a kúp ráhegesztve,mert nem értem rá).Ha érdekel 15-ért viheted,ha nem kell,akkor hamarosan az enyémre lesz ráoperálva!
Sziasztok!
Hornet 600-hoz (2007-es, ill az utáni) keresek gyári végdobot. (Sérülésmenteset.) Esetleg vkinek van? El is adná? Mondjuk, aki esetleg lecserélte vmi sportdobra. Esetleg tudtok olyan sportdobot rá, ami trioválos és nagyon hasonlít a gyárira? Nem tudom, de nekem így nagyon gyerebe az összképe a mocinak.
*600 !Jah látom azzal együtt annyi!:)
Megmérem a paramétereket a mocin,és jelzem h jó-e!
FZS60-om van arra kéne, a gyári helyére!
Összekötövel együtt adod, vagy azzal mennyi lenne?
Sziasztok, érdeklődnék hogy ehez a kipufogóhoz nem tudjátok, lehet-e szerezni full power version véget? Ha vki tud vmit, pls ne tartsa magában.

Előre is köszönöm: Erik
Helló!Yzf 750/600-ra jó!
Hali!Mekkora motoron volt fent a dob?
eladó honda cbr 600rr , pc 40, 2007-től, yoshimura rs 5 kipufogódob összekötő csővel , szép állapotban, ára 60000 ft. érdeklődni csak telefonon a 06 20/598-2538 számon lehet.
szombat környékén csörgök, ha nem jó a dob amit nézek.
hali!
keresek fekvő vizes minára kiput olcsón 70 cc hez zx reverse shot extra vagy írj mid van köszi !
Szia! Nekem egy négyütemű keeway ARN robogóm van arra szeretnék egy rozsdamentes kipufogót!Elöre is köszi a segitséget Gábor!
igen
Sztetek egy honda ns-1 re Gianelli reserve vagy egy arrow lenne jó? csak dob
K4-re jó?
2008-as r1-re keresek üres y csövet