Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó gsxr hátsó dob 4-csavaros 35cm, 35000ft
Ha tud vki eredeti Honda NSR 125-höz való kipufogót írjon rám
Előre is kösz
Na mindegy!Ez lenne az!Átmérő:100mm,hossz:420,összekötővel 830.A cső belső átmérője 50,5mm.Tel:20/328-1214
AlexCBR-nél Yoshi RS5, van fenn videóm, vagy Sakál dob, ha kell info hol csinálják, szólj rám e-mailben. Videó van fenn RS5-ömről.
Melyik oldalon?
Sziasztok aprilia tuareg rezonátort keresek,a hengertöl a hátsó dob-ig ! Akinek van léci hivjon! Lehetöleg Bp-röl ! Köszönöm! 06702568047
Helló!Ezen az oldalon megtalálod!Méret+Képek!
Na ennek az összegnek pont a felét szántam erre a projektre... küldj róla egy képet/elérhetőséget mélben, ha valami véletlen folytán mégis dúsúlna az anyagi keret, megkereslek!
Helló!Az enyém nem érdekel?Laser karbon 17000?
Ha valami buzi olcsó (nem túl hangos) sportdobod akadna, azt megköszönném.

Ez elég avíttas állapotú...
gianelli rezó eladó rs 125 re
Még mindig eladó Laser dob+összekötő 17000Ft Méretek:Dob átmérő 100mm,hossz:420mm,összekötővel~830mm.A cső belső átmérője 50,5mm.Tel:20/328-1214
Mennyire vannak szépen megcsinálva? mivel a képeken ugytűnik hogy nem a legigényesebb a kivitelezés.
mert amugy meg érdekelne.
üdv Lucian
hello
vkinek eladó 125ös rs-hez vmi jó dob?
http://www.kepesmotor.hu/onroa...

Nekem is innen van, a carbon, és szép mély hangja van...
Eladó GSR 600 Öcsi dob.

Ár 40.000.-

+36-20-9504044
hello
250-es hornetre nem tudtok ajánlani valami jóféle dobot? nem értek hozzá, de szeretném ha kicsit komolyabb hangja lenne.
mint pl ez: http://www.youtube.com/watch?v...
erről sajnos nem sikerült kideríteni milyen...
köszi
sziasztok.
engem érdekelne 1 dob 4:1 cbr 1100xx-re, valami olyasmit amit nem fog szétfújni. Ha van valami konkrét ajánlatod akkor dobj egy mailt a m_whindu@yahoo.com cimre.
köszi
Egy árlistát küldjél nekem légyszives arról amelyikek az enyémre valók. Lehet köztük sérült is, csak azt ird mellé! cimem : viragh.gabor0@gmail.com
Gyári rajz itt jelzi mi hogy van
Kedves Xpres!

van több féle sportdobom közcsővel 05-06 600rr-hez,akár hangpróbát is tehetsz ha a hang döntő tényező.

link lent elérsz 70 317 90 83.

CS.
Egyértelmüen Two Brothers az akra felejtős szinte nincs is hangja
A katalizátort pontosan hol találom a gyári rendszerben? Ez nem árt meg a mocinak? Én two brothersra vagy akrapovicra gondoltam, melyiket érdemesebb?
Attol függ mennyit szánsz dobra ? olcsóbb pl:Micron, Martin,Sakáldob,Devil,

Hangos dob pl Two Brothers.Yoshimura Ixil,
ha nem akarsz rendszerre költeni akkor vedd ki a katalizátort ugyanaz a rendszer is kb hang hatasban