Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! CBR 600rr 05-re milyen kipufogót érdemes venni hogy mélyebb hangja legyen valamivel? Sok helyen árulnak külön dobokat ill slip on-t és egész rendszert, mi a külömbség ezek között?
hello Denyboy!

van Hornetra alig használt gyönyörű állapotú Leo ovál titán dobom,közcsővel, felfogatóval+ karbon hővédő a szomszédban.
az ára 45.
ha érdekel itt a link http://www.kepesmotor.hu/onroa...

vagy 70 317 90 83

Üdv,Cs.
sziasztok, 2004-es 600as honda hornethez keresek sportdobot, max. 40 000 Ft-om van rá. Ha valaki tud ajánlani valami jót, budapest, és környékén az szóljon. Köszönöm
Helló!Már van rá érdeklődő,ha nem kelne el,akkor értesítelek!Amúgy Yzf 750-re való!
érdekelne a dob ... milyen gépen volt rajta ?vagyis mekkorára való? vagy mekkora a belső átmérője?
Laser dob(nyitott),Yzf-re,vagy amire szereled,összekötővel,rugókkal,bilinccsel 17000Ft.
Szia! Esetleg keresd PORTNOY-t a Szombathelyi topicban,
kedves c5ontkov4c5!

ha érdekel van új és használt dobom is,
elérsz jelescsanad@freemail.hu

üdv,CS.
ZSír!
Köszöntem
Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni, sportdob vásárlás előtt állok a 400-as Yamaha FZR-remre szeretnék (lásd:fényképeim,fotógalériák)
egy új dobot a rendelkezésemre álló anyagi keret összesen 30 000FT ,hol és kitől tudnék én ezért a pénzért valami jó kis fasza dobot venni?
Még közel is lakik hozzád!(Hahót)
www.sakaldob.hu
Szoszi mindenkinek.
XL350esemre szeretnék egy nyitott dobot. Ha valaki ismerne 1 szakembert aki ezt jóáron elkészítené nekem nagyon megköszönném az elérhetőségét!
jéé, ez a zx 10 es
Eladó suzuki gsxr 750 w kipufogó vance hines
A képeken látható kipuk olcsón eladók!Ha valamelyik érdekel,akkor elérhetőség az adatlapomon!
Kawasaki Z750 gyári ovál dob eladó gyakorlatilag karcmentes, elérhetőségek az adatlapomon
Helló kellene a kipufogód csak akkor hogyha meg tudunk egyezni mert nekem is Suzuki rf 600r van ha olcsón adod akkor hívjál föl köszi előre is Tel:0620 5920530 e-mail: k.miklos@citromail.hu helló.
Azt láttam, hogy titán, de a Factory-nak karbon vége van. Ezt sehol sem találom, mindenhol csak a karbon végűt.
http://images.google.com/imgre...
Pár gépen Five Stars nevű kipubilincset használnak. Sztem a louis-osoknál lehet venni...
Az eslő sima Leo Vince evo a szokásos minőségi olasz sportdob míg a második a Factory verzio ami minőségben vetekszik az Akra dobokkal ,nekem jelenleg is ilyen factroy dobom van amit nem cserélnék el semmire. Anno a gsxr-hez vettem ,de jelenleg egy 900rr-en szolgál. Full titan a dob minden eme , még a preforált cső is, a bilincs meg carbonból van. Ja és szinte semmi súlya... Ja és az ára horror....
Sziasztok!
Valaki SOS-be KTM 690 SM-re nem tud kipuffot?
A Raptortól rendeltem 2 hete már de még semmi!NEVETSÉGES!
Mintha én tennék nekik szívességet!
MIVV x-cone sportdob eladó RSV/Tuono-ra, 75.000 Ft.
neked ez nem jó. ez 1200-1250-es banditra való.
Hali !
Az ARROW dobnak megvan az összekötőcsöve is? 2008-as 650-es Banditra kellene.