Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló,
125 ccm-es crosshoz keresek kipufogódobot, tökmindegy milyen, lehet akár ütött-kopott is, egy 27 éves RM-re lesz :) Lehetőleg 10 000 Ft alatt. Kérem, aki tud, segítsen!
Jaja, ez legalább itt ingyéé van...csak kár, h otthon is fizetem ha nem használom...
akkor most mindketten pénzé netezünk .
Oksi. Nincsmit. Meló...
megjöttek a gyertyákok .köszöni az új gazdája . melózol?MSN? ?
Írj a karbonos topikba, ott sztem lesz olyan aki karbonból csinál neked...
Az Akrapovic-nak soha nem volt ilyen kinézetű dobja.
Sajnos nem tudok embert aki rendbe hozná.
Csak hallomásból Kecskemét környékén van valaki...
Alex én is a segitségedet kérném...
http://cgi.ebay.com/APRILIA-RS...
Most még csak érdeklődnék, de ha tudsz segiteni akkor a április elején érdekelne a dolog...
Előre is köszönöm
Sziasztok KTM sxf450-re van gyári kipufogom ha vkit érdekel eladnám!
Szia sajna nincs,de haveromnak volt egy ugyanilyen márkájú csak sima dobbal nem full rendszerrel..Na igazán ütősen szólt neki.Azért is vettem.Csak közbeszól valami és el kell adnom ezeket a cuccokat
Nincs róla hangod?
Mármint hogy szólt ezzel a rendszerrel.
Sziasztok!

Eladó ha valakit érdekel:
Commander 3 soros+Fresco versenyrendszer CBR 954-929-re

http://www.kepesmotor.hu/onroa...
sziasztok! kérlek titeket segítsetek nekem találni kx125 93-hoz nicosilos hengert. elöre is köszi
sziasztok szükségem lenne kawa klx 650-es re kipufogóra, valami gyárira vagy valami halkra.
Mert ami az enyémen van nyitott sportdob és engem zavar a hangja,
Finster Csabi kigyapotolta rendbetette de csak kicsivel lett halkabb és mélyebb hangja lett !
csere is érdekel
,teljesen krómozott ha valakit érdekel rakok fel képet!
Ha azt akarod, hogy csendes legyen akkor vegyél rá egy gyárit, ami nincs kiherélve. Nekem van egy gyárim eladó, ha érdekel. De amúgy szerintem meg ne foglalkozz te senkivel. A szomszéd foglalkozzon mással. Neked tetszen a hangja...
Üdv! Az lenne a kérdésem hogy milyen kipufogó dobot tudnátok ajánlani egy kawasaki zxr 250-es motorra? 5.8 - 6 cm-es a cső átérője, és 3 csavarral lehetne felfogatni...Azért kéne másik, mert a mostani át van ütve, és a szomszédokat már idegesíti... Valami halkabb kéne, vagy több megoldás is érdekelne...
Üdv:Peti432!
Hát lehet, hogy jobban megérné. Előtte gondoltam azért érdeklődök nem e tudnám ezt megcsinálni, mert a hangja pl kurvára tetszik ezzel.
Az enyém anno, kb 5 éve 20ezer volt valahol Baranyában... nem érné meg jobban ha vennél egy használt dobot?
Nem mai gyerek ám már ez a dob. Egy igazi akrának nem éghet ki 10 év alatt a belseje? Mindenképpen úgy akarom, ha ki lehet cserélni a palástot, hogy akkor újratömetem. De nem tudtok valami elérhetőséget, ahol ilyesmivel foglalkoznak? Vagyis ahol lehetne venni vagy rendelni palástot..
Lakik ott egy barátom és jár oda megkérdezem!
S.O.S!
KTM 690 SM gyári kipufogójának kiberhelését mennyiért vállalja egy kipufogós?
(szegénykémnek így a katalizátorral olyan a hangja , mint egy rossz robogónak!)
Szerintem is, ha valódi Akra lenne, nem égett volna el, szerintem csak egy hőálló matrica... ha cserélsz palástot, valami mással tömd ki, és esetleg jobban
köszi véletlenül nem tudsz valami elérhetőséget adni róluk?
Tudomásom szerint táborfalván van egy cég aki foglalkozik vele simson etz razokkal újonan pár ezer forint.
hello valaki nemtud valakit vagy valaki nem jártass e simson rezonátorok készítésében aki tudd vagy tudd iet csinálni vegyen fel msnre maruzspatrik@freemail.hu