Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok ! Tud valaki olcsón használt vagy új Leo Vince v6 kipufogó rendszert (Malaguti XSM 2007 -es ) ? KÖszi
Eladó! Hibátlan állapotú 4 csavaros titándob, 47 cm-es palásthosszal, 55 mm-es átmérővel gsxr-k1-k4 600-1000-ig!
Az ár irányár, minimális alku belefér! megfelelő átkötővel bármelyik típushoz alkalmas! irányár: 70.000 ft
tel: 06-30-582-27-02
Eladó! hibátlan állapotú 4 csavaros titándob, 47 cm-es palásthosszal, 55 mm-es átmérővel gsxr-k1-k4 600-1000-ig!
az ár irányár, minimális alku belefér! megfelelő átkötővel bármelyik típushoz alkalmas! irányár: 70.000 ft
tel: 06-30-582-27-02
by Alex
Meg kell nézni legutoljáta TUTIS kollégának jött K8 GSXR 600-ra akkor 175 ezerből volt itt .. az USD/HUF árfolyamtól függ......
haligali cserélném valami értelmes dologra vagy egy kis $ ra
aprilia rs 125 re való 3 csavaros felfogatással + 1 bilincs
Ez a jó kályha gyerekek, iszonyatosan szépen szolt a sárga 1000F-en is de most rettenet milyen hangja lett a 12-esnek töle , 1000-es körüli gépen nagyon szépen durizsol, föleg a fenti fordulatszámtartományban
Szia!

Nekem yamaha fzs1000-en volt de másmilyen típusra is felrakható kis átalakítással.
Mivel nekem csak a helyet fogja itthol és nem használom,azért adom el.
Csak a dobot adom el vagy az összekötőcsövet is adom hozzá kinek,hogy kell.
Ha érdekel írj egy mailt:balu88@mailbox.hu
Alex, mennyiért tudsz kínai idomszettet behozni?
mirevaló?:P
Nekem van egy szép hangú mastek dobom eladóba..Ha gondolod
Sziasztok! Egy 600-as v2-esen milyen dob szólna jól? Mondjuk a Raptor? Vagy valami nem tudna valami ajánlani? Aúgy egy transalp-ról lenne szó
Feri! Megjött az R1-hez a Yoshimura dual
Hali!

Használtat nem tudsz rmz-re? 250.re 2009-esre?Bármi érdekel!
Szevasztok!

Van egy pár mivv xcone kipufogóm eladó.Karmentes,szép állapotban van és 3e km futott.Nekem tuonon volt de az rsv-re is jó illetve bármire felrakható amin két dob van.E szabványos és kivehető hangtompító is van hozzá.
Irányár:140eft
Akit érdekel:30/9089573 vagy balu88@mailbox.hu
tudom néztem,de ez jóval olcsóbb lenne amit néztem,bár elgondolkodok néha,nem e felesleges pénzkidobás lenne másik dob
Tippelni sem tudok,hogy milyen lehet a leo hangja de egy pécsi ismerős most árul egy leo-t olcsón,vadonatújba..
csak ugye a pénz ügy is korlátozza az embert
nem csak én is gondolkozom most pár dologban,nekem is mastek dob van rajta,és most elég jó hangja van de félek ha tömni kell akkor sokkal halkabb lessz,és most nézegettem egy leo vinci dobot ami csbr600 ról let leszedve,csak nincs meg hozzá a furulya de én szeretem a dúrvább hangot az elviselhető tartományon belül,olcsón adnák csak az összekötő ugye cbr-hez való lenne,na meg az enyémen három csavaros megoldású az összekötő,a dob meg rugós lenne szóval hozzá való összekötőm sincsen.Neked nincs véletlen leo vincivel tapasztalatod,hogy,milyen a hangja?

Az enyémnek most ilyen
http://www.sportmotor.hu/motor...

csak néha mikor leállítom a gépet akkor kicsit zörög benne a perforált cső és csak ezért is gondolom hogy lassan tömetni kéne,csak mondom attól félek sokkal halkabb lessz.
Szerintem valami kis kör dobban gondolkozom..Mivv gp vagy valami ilyesmi.. Miért?Van rá valami tipped esetleg?
Milyet akarsz rá tenni,hangosabbat dúrvábbat?
Hali! Valaki tud 09-es rmz 250-eshez kipufogót használt is jó csak ne legyen nyomva!Bármilyen érdekel! köszi
Szevasztok!
Eladó egy mastek ovál kipufogó karcmentes állapotban.Egy fzs1000-en volt de másmire is jó lehet.
Alul szolidan durrog és morog de felül sincs ormótlan nagy hangja.Szerintem az épp kellemes kategória.
Irányára 45eft de természetesen ez alkuképes egy kicsit
Akit érdekel keressen:balu88@mailbox.hu illetve 30/9089573.
mondjuk nekem is kicsit fáj a szívem hogy tényleg le cseréljem e,de azt mondják töméssel kisebb lessz a hangja,amúgy nagyon jó hangja van tényleg
Hallgattam a hangját , f@sza! Igazából nem is értem, miért akarod lecserélni . Bár én is árulom a Leo Vince-t :) . Igaz azért mert 2 hete vettem egy komplett Akrapovic rendszert ,és hamarosan fel is kerül rá . Viszont ha már van kiszemelt sportdobod ,összekötő csövet 10-15 ezer forintért biztos tudnak készíteni ,ettől ne ijedj meg !