Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Istvan,

megerkeztek Bp-re a kipufogoid.....

CBR 600 RR-hez a Yoshimura RS-5
GSXR 600-hoz a Yoshimura R-55 illetve a GSXR 1000-hez a Yoshi TRC
hello
nem tudja vki, hogy ez a dob 2 vagy 3 csavarral rögzül a kipufogóhoz?
képet tudna vki mutatni? köszi
Mindenképp
Sziasztok!
Az exup szelep kiiktatással fogsz veszíteni a nyomatékból de azt csak alacsony fordulaton fogod érezni(ha fogod).Épp azért van bele építve hogy minél nagyobb legyen a nyomaték ha kikötöd nem lesz sokkal nagyobb hang.Nekem sport dob van összekötő csővel de nem gyenge a hangja igy sem.
Igen az egyszerűbb, remélhetőleg csak a dobcserével nem lesz változás, gondolok itt a nyomatékvesztésre, vagy a rántgatásra, de nem biztos, hogy ez jelentkezik, nem ismerem a motorod, majd meglátod, ha jó, akor nincs gond.
Köszönöm válaszod. A motorom injektoros szóval nem olyan egyszerű az összehangolás. Szerintem maradok csak a dob cserénél!
Én úgy tudtam,hogy az csak a zajszint miatt van benne.És szerintem ezt alátámasztja az is hogy nem mindig ugyanannál a fordulatszámnál nyit. 4.5.6.-ban 4000-nél,1.2.3-ban pedig magasabb fordulaton. szóval mindenképpen 90 km/h fölött.
Akkor szerinted ha tesznek rá sportdobot akkor is veszít az erejéből alsó tartományban?
ELADÓ.
.
Alsó fordulatszám tartományban veszitessz a nyomatékából
Hello!
Az interneten olvastam,hogy a 2008-09-es 1000 RR-kipufógójában lévő szelepet ki lehet nyitni,hogy legyen egy kis hangja is.Csak abban nem vagyok biztos,hogy ezzel nem ártok-e .tudomisén minek...
Találtam 1-2 videót is.Ezek alapján szerintem könnyen megoldható-legaôábbis úgy néz ki.Szerintetek?
http://www.youtube.com/watch?v...
http
://www.youtube.com/watch?v...

http://www.racetaylormade
.com/...
A szombathelyi motorosok topikban is van egy srác, neki vannak új dobok, rendszerek, biztosan tud a tiédhez is.
Jah, és ha rendesen be van állítva minden, össze van hangolva, akkor nagy hatással nem lesz az élettartamra.
Katalizátor nélkül talán még erősebb is lenne, de ahhoz hozzá kell hangolni a benzin levegő keveréket, vagyis ha nyitott lesz a rendszer, akkor dobj rá még egy direktszürőt, és akkor hangoltasd hozzá a benzin levegő arányt (valószínűleg többet fog enni), de erőseb is lesz.
Helló!
Segítsetek egy kicsit. Kedden kap a motorom sportdobot. Azon morfondírozom hogy érdemes-e a katalizátorral együtt lecserélni a rendszert, vagy maradjon a katalizátor? Teljesítményben és hangban sokat dobna ha nem lenne katalizátor? Élettartam?
Előre is köszi!
Hello!

Suzuki GSXR 600 K8-hoz keresek dobot / rendszert. Yoshimura, Two Brothers márkákban, kb. milyen árban vannak? Előre is kösz!
2006-os Zx12R Ninja TITÁNIUM végdob eladó szép állapotú, elérhetőségeim az adatapomon. Az ára 38 Ezer Ft
www.kepesmotor.hu/onroad_kipuf...

Ha esetleg érdekelne valakit .
Én nem hirdetni szeretek,hanem eladni,ha gondolod adhatsz érte többet is . A rezó szép,a végdob belső oldalán van egy kis horzsolás(remélem látható),sajnos több abból most nincs,csak ez van.Ha megfelel az elérhetőségem rajt van az adatlapomon!
nem hiszem h ilyen olcsó lenne:D gondolom mindkét árnál kihagytál egy nullát:D várom a képeket
hello
Helló!Komplett rendszer 7000Ft,a végdob 3000Ft.Délelőtt rakok fel képet.
attól függ milyen árban adod.. de elsősorban a dob
Helló!Csak végdob kell,vagy komplett kipufogó?Igazából mindkettő van!
Sziasztok!Aprilia Tuareg 125-re keresnék rezonátort elfogatható állapotban és áron!Elöre is köszönöm!
aprilis rs125-re vkinek van eladó dobja?
Erion Racing slip on
Palástot és bilincset adok hozzá másikat.
27000.-

Hétközben du 4 után vagyok elérhető.
06306963423