Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Laci megjottek a kipufogok!

Yoshimura RS-3
Yoshimura R-55

a tobbi meg Michiganben van jovoheten er ide....
Hali!
Arrow kipuf K4 gsxr 750-en.Ha megrövidítem 15 cm-el az beszól a motor karakterisztikába? Ha tudja valaki köszi!
Sziasztok!

Kawasaki GPZ 500 S gyári olcsó kipufogókat keresek a motoromra.
1994-es kivitel. A Burmi és a Ricsi bontókban már kerestem.
Ha valaki tud, kérem segítsen.
hakamaki@citromail.hu
Üdv:
Zsolti
Eladó k4-k5 600/750 gixerhez Arrow titán kipufogó rendszer.
20.000 ft.
akit érdekel: tibor.kiss@pr.hu vagy 20/9786219
Hello mindenkinek 600ccm endurohoz kelene nekem kipufogo légyszives segitsetek Köszi mindenkinek
üdv. xt660x-re érdeklődnék, h van-e vkinek nyitott rendszere? meg mennyibe kóstálna?
Sziasztok! Nexus 500 ra keresek nyitott sportdobot! Ha valakinek van tapasztalata es tudna ajanlani valamilyen markat,azt is megkoszonnem! udv.
Hello!
Nincs valakinek egy kipufogódobja 125-ös af1re?
leonardó kipu eladó ha kell valakinek dobjon üzit.
Köszönöm válaszod
Értem
nem tudom csak a srácot ismerem.. vagy is a barátnőjét
Oksa..Dangeresek? Ők forgalmazzák Mo-on.
van egy beszállító ismerősöm, kérek tőle egy pár ilyet hogy felpróbáljam rá, ha valahogy emberi módon rá lehet varázsolni akkor érdekel.
mivv xcone
Az ára alkuképes..Az aprilián valami durva hangja volt csak azért adom el mivel a motor már elkelt.
én igazából dob nélkül is elmászkáltam,, úgyhogy legálissága nem izgat mi az ára? képféleség?
Egy pár veszett hangu mivv xcone esetleg? Streetlegal úgyhogy utcára is megfelelő..
valakinek dupladob xjr-re?
Igen. Korábban már kérdeztem,h igényel e valami hozzáértést, mert én még nem csináltam ilyet. Viszont szívesen megpróbálnám.
Akkor ennyi...
Szevasztok !
Eladó a képen látható Leo Vince slip-on karbon sportdob Kawasaki 636-hoz . E szabványos , street legal , minden tartozékával együtt adom . Akit érdekel , a +36-70-2172790 - es számon tud elérni .
vegyél korongot vagy 2őt meg egy kis pasztát és csináld meg magadnak
valaki bp-en tudna segíteni, fel kéne polírozni a dobomat. Ovál Finster, savállóból.
Ja, a dobot magát befogtam satuba, úgy majdnem tökéletes lett az ovál, és a könnyítéssel vissza is ment az alja.
heló!
Én a "végét" úgy tudtam visszarakni,hogy a peremét, ami bemegy a palást alá 3 helyen bevágtam fűrésszel, csak fél cm hosszan. Így összébb tud csúszni ha csak 1-2 mm-t is, az pont elég volt, hogy visszakalapáljam.A palást alatt meg nem is látszik, arra figyelj, hogy ne pont a furatoknál vágd be.
Remélem érthető..