Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ok,de az ára annyi amennyi:),eljössz v posta?
jövöhéten megvásárolom
Ne sokáig agyalj,mert kész lesz az összekötő hozzá letesztelem a tt-n,és ha jó akkor marad,de az nem mostanában lesz:)
Naná ,hogy az enyém haver:),Teljesen bontatlan!
ok!
nyilván, ha neked nem sietős, akkor majd szólok ha van cucc
ha feketébe megoldható az lenne az igazi!
jaja beszéltük, de amikor voltam anyagért nemsokkal utánna nem volt csak ilyen köcsög krémszinű danamid, az meg gondolom neked nem nyerő,
mondjuk az enyém abból van,

/lefóliáztam/


ha 15-t adsz meg csinálsz nekem bukogombát odadom az SXC-dobot!
faszául ki lehet nyitni ezeket az exc dobokat,
nem pici az átmérője a 600asra?
sorry össze vissza írok, lehet törölni a hsz-t?
1500ft csak küld el nekem levélben. Oké?
ez a tiéd? erősen agyalok rajta...
Én adok a matricáért 1500ft ha feladod postán és örök hála
Valakinek egy ilyen dob? http://www.kepesmotor.hu/offro...
köszi
Karasna!Akra Megaphone a neve,két éves a kép,de biztos forgalmazzák még
Nah ez kéne nekem is csak honan tudok 1 et szerezni:P
Ööööö...szerintem!
hali! 27cm hosszú 45mm indul 70mm a vége belseje alapban 32mm, de már kérték 40mm belsővel is, azt láttam és hallottam is a h.ringen hogy ordított, egy két márkásabb dob hangja rosszabb volt, és akinek felraktuk annyit mondott: tökéletes!az enyémen is odabasz!
Sziasztok! Keresek Suzuki Intruder vs 400-hoz bal oldali könyökcsövet. Ha tud valaki, légyszi segítsen! Esetleg érdekelne mindkét oldali dob is. E-mail:jprincz@freemail.hu
Sziasztok!

Van egy 2004-es Kawasaki zx6r 636-om. A kérdésem az lenne, hogy milyen kipu -t ajánlotok rá. Mondom az elvárásaimat. Jó ár/érték aránya legyen, nem muszáj márkás drága kipufogó, a lényeg a hang, és a kinézet(hotbodies nem érdekel, nekem az túl durva). Ha lehet ilyen GP stílusú legyen, kicsi. A Finster dobokat néztem, de azok nagyon, van az Egrus, ami kisebb, az meg is felelne, mert nagyon jó hangja van... Csak az még sem GP-s. Előre is köszönöm a segítségeteket!
Van nyiregyen 1 ik havernak a haverja már beszéltem vele és összetud rakni 1 kipuf ot nekem amiet csak akarok márcsak az árba egyezkedünk