Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

három csavaros igen. ugy tudom 29-is és 54 re jó. 54-en volt. ez tényleg hangos!
packarddax holnap akk az árpád tér épitkezésnél!
egy fekete honda keresél, én miről ismizlek meg!?
Ancsy rád szavaztam
hello rakjál rá jardin gp1-et enyémen az van brutál és még árban is jó.
100-120 körül lehet
ha van ilyen áron másik is az is érdekelne, kipuff bodis mennyiért tudnál adni? végülis akármilyen márka érdekelne, használt is az se baj ha sérült csak szóljon
gixxer600k7:

azon van már fokkijelző a műszerfalon?!
Me ha van, akkor nem raknám azt a fajtát bele
ATTILA11.!Ez 96'RR -re is jo ugye?jol látom 3csavaros felfogatásu?
PropTech: Környezetvédelmi tiltás kiiktató 4900huf-ért ez megvan még? és jó is lenne a motoromhoz?
milyen áron lenne?
Helló! Mekkora a dob bemeneti átmérője?
Hello Ago!

Érdeklődtem már nálatok Bódis után, k8 gsx-r-re.
Használt bódisokkal nem foglalkoztok?
Esetlegesen valami jóárosított ajánlatod nincs? (nem-e tudnánk vmi jó árat kifundálni )
Hyosung GT 650-hez keresek sportdobot Kecskemét környékén....
Jelige: Szinte ingyen tökéletest.
új bódis?!
csá!
600 k7-hez tudnál vmi rövid pici, és kurva hangos dobot szerezni? yoshi, akra, arrow, leo,... és persze jó áron:D
eladó 954-hez egy karcmentes yoshi. 35e
Hello!
Mennyibe kerül a 60mm-es?milyen márka? 1000-es fazerre szeretném felrakni bemenő kimenő is 60mm? köszi
Sziasztok
Ez lenne a MICRON ami eladósorba került jó kis nem rossz
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy mit tehet egy rendőr, ha meglátja a sportdobom ami nem gyári és "E" jelzés sincs benne?
Forgalmimat veszélyeztetheti ez?
Hy!
Aprilia SR 150-re keresek sportkipufogót!Ha tud valaki hívjon v írjon!
KURVAMÓD KÉNEEE!
06205368463
Crazyjoe! mi van a fÉnykÉppel?esetleg nem az a dob az ami a gumifÜstÖl?s fÉnykÉpen van a kÉpeid kÖzÖtt?jo kis fÜstÖt tettÉl oda....midenki ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
Háááát... Spórolj még egy kicsit és megegyezünk
Üdvözlet!
200 as EXC-re keresek kipu dobot. A cél a hangzás lenne. Mindenképp egy rövid dob kéne. Fmf, Doma, ProCircuit mindegy csak nagyon kicsi legyen és szép állapotú. Ha valakinek van elado e-mail-ben jelezze! Köszi
therik@freemail.hu
15,30 Árpád téren az építkezésnél,