Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.

Segítség kéne,a moci egy 2001.-es VFR.
Van rajta egy Shark nem teljesen nyitott karbon dob.
Ha én kiszedek belőle minden folytást,tehát egy teljesen üres cső lesz,működni fog e rendesen a motor?
Elegendő e az folytásnak hogy a dob végének az átmérője egy picit kisebb mint a másik vége!?
Előre is köszi!
Sziasztok!

Megmaradt a régi kipufogó rendszerem...Bódis teljes,Tri-Ovál ,dupla végű dobbal...Gsxr 600-750 K4-K5.-re való!

0670-9-344-343
Akkor nekem nem volt szerencsém vele mert egy éves volt a motor és féléves rajta a kipufogó mikor a közeg megállított és mivel nem tudott semmibe sem belekötni jött a sportkipufogó..
230.000 Ft-ért! 610.000 volt ujónnan. 1 éves.
A zajszint az előírás, az E betű nem.
És? Az enyémen sincs és 2 év alatt 1x sem szólt miatta rendőr.
Viszont egy halott is felébredne a hangjától...
Ezt a közegnek nehéz lenne elmagyarázni.. Egyébként szerintem csak olyan kipufogók vehetnek részt a közúti forgalomban amik teljesítik az előírt zajszintet(ezek a kidörrenők zajcsökkentővel és "E"betűvel ellátotak..)Lehet nem így van de én így tudom.
Azért vigyázhatnál rá jobban is mint ahogyan tárolod meg ne sérüjjön még jobban.Kicsit ömlesztett az egyik kép de hát a tiéd te tudod
Hát ez a kis sérülés nem is olyan kis sérülés. Mennyiért válnál meg tőlük?
Tedd azt, de az E betű nem előírás.....
Szia! Az ára 115e.
Jó választás volt!Engem már állított meg a rend büszke őre a nyitott(Martin)dob miatt ami a z750-emen volt és kérdezősködött az E betű holléte felől..Szerencsém volt mert elengedett de akkor határoztam el,hogy ha legközelebb motorom lesz akkor csak e szabványos kipufogót teszek rá.
Az! Majdnem Termignoni lett, de az összekötő cső nélkül volt és nem e szabványos, úgyhogy inkább emellett döntöttem.
Igazán nincs mit,viszont arra vigyázz,hogy e szabványos kipufogó legyen és ne verseny dob.A közeg miatt is és a műszaki vizsga miatt is egyszerűbb ha eu normás a dobod.
Mennyiért adod?
Ja, és köszönöm a választ! Sajnos youtube-on csak egy 600rr van fenn, de bevállaltam így félig látatlanban is... és egyelőre nem bántam meg.
Termignoni kipufogó bilincsekkel, sérülésmentes állapotban, keveset használt.
Hát, ez azért annyira nem hagyományos. Amúgy már fenn van a mocin, állítólag brutál jó a hangja. Én még csak telefonon hallottam
Egyébként az adatlapon találsz róla videót igaz nem adja vissza teljesen a hangját..
Szia!

Szerintem nem rossz minőségű dob(ha jól tudom az arrow csoport tagja) és a hangja sem rossz.Annyi talán a gond vele,hogy nem gyárt a giannelli exkluzív dobokat.Maradtak a hanyományosabb formavilágú doboknál..
nem kötelező a vásár:)
nekem 2 van ezért adnám el az eggyiket! amugy szerintem kereskedésben sokkal több!
kereskedésben is ennyi
Akrapovic kipufogó rendszer full titán eladó, YZF-R1-re való (07-08)! Pici sérüléssel a dob végén.
Hali
Nekem van egy honda xr 125, 2004-évj. tipusú motorom!
Erre szeretnék egy arrow kipufogórendszert!
És hogy valaki nem e tudná hogy mennyi a ára? Vagy egy veboldalt küldeni ahol az árát látnám és a képet is róla!
Ez az a kipufogó:
http://www.youtube.com/watch?v...

Köszö
nöm előre a segítséget!
Üdv
Szia! És meg vagy elégedve a Giannelli kipufogóval? Jó a hangja?