Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv én legutóbb ilyen matricát a karasnánál láttam ....
Fémalapú hőálló matrica.....
Kréziiii Hogy néz ki ez a SBK téma (linket pls.jpg) megvenném ha írnál...
Vegyél acélsodronyt kb 10mm vastagot abbol egy 40-50cm-es darab elég.egyik végét egy kicsit bolyhozd fel a másik végét szigetelöszalaggal kicsit tekerd be.A szigetelőszalagos végét fogd be furoba és azzal tudod kitisztitani.Nagyon ne húzd ki a kipucsöböl bert kalimpáli fog.Elötte gázolajban áztatod a csövet akkor jobban feloldja,és könnyebben kijön a korom.
Helló!
Van egy teljesen krómozott gianelli kipufogóm, és már teljesen le van benne rakódva a sok olaj "sár" :) 2T motoron van.
Nem tudja valaki, hogy hogyan lehetne kitakarítani, úgy hogy a króm rajta maradjon, és be se liluljon ?
csüsz Alex !
Olvasom az adatlapodon ezt az USA ból olcsón sok mindent dolgot és érdeklődni szeretnék hogy nekem konkrétan innen szeretnék motorikus alkatrészeket rendelni ! Szállítási díjak hogy vannak ki kivel van meg hogy ?
Válaszodat előre is köszönöm
Egy netes linket tudnál adni, ahol megnézhetem hogy néz ki?
És öm ehez van ilyen összekötő cső is vagy csak a dob?
hang nincs mert új,még nem volt motoron.109.000.-ft-os árcimke van rajta 30ért a tiéd lehet mert márkatárs vagy
Én is állandóan azt nézegetem (német,svájci stb...) de csak Leo van meg Akra és hasonlók akkor gondolom a tiéd Amcsiból jött. Nekem nem rendszer kéne csak egy slip-on , de az a hang áhhhhh...
Valami kép van a te csövedről vagy hang, és ár?
ebayen vettem 18000km -t utazott
Sziasztok!
Valakinek van elbujóban egy YZ125 '96 vagy annál fiatalabb dob és rezonátor az ne bújtassa szóljon légyszi!
Pont tiédet néztem mármint a motort 1000 évig kerestem Yoshi short tri-ovalt, de nincs. Az az álomcső hol lehetne olyat szerválni? Bár más is jó ha szép hangja van de azt felülmúlni úgysem lehet. (nálam)
sbk titanium slip-on dobom van egy.zsír uj
2004-es ZX-6R-re tud valaki dobot? (Használt előnyben)
Sziasztok! Tudna vki abban segíteni, van egy suzuki gsf 500 motorom. Kéne rá kipofogó. Milyet érdemes és lehet rá rakni? Előre is köszönöm.
akkor tényleg ajándék volt!
mondhatni ajándék árban 13at fizettem a postával együtt: a raptorom kicsit többe került anno igaz ujjonan de 52 ropi volt na meg a leömlők az meg a másik fele de ez egy 1000rr kipuf röviditve ami most a cbr-en van nagyon brutalisan szól a felső tartományban
2005-06-os hoz
kawasaki zx 636 ra eladó íMicron rendszer.vadonat új,dobozában.200.000.-ft
Hali valaki nem tud nekem, csinalni 1 fojtas nelkuli dobot ,a mocimra . Honda mtx 125 2T/hez kellene !Es megfizetnem azt az embert
Hali burnout van benne gyapot es szerintem szet is lehet szedni van benne 1 lyukakkal teli cso benne es annyi az egesz es korulotte meg a gyapot ,es en ugy tudom hogy szet lehet szedni,mert a haveromnak van 1 Rieju rr/je .Es szerintem igy ne kezd el kiegetni es ha nincs benne hulye hangja van es hangos!
Helló!
Menj vele majdnem teli gázzal hosszabb ideig, magától kiég.
Hello! Van egy Rieju rr 50 es motorom és szeretném kiégetni a kipufogóját mert elég "taknyos"! Azt szerentém kérdezni hogy ezeknek a végdobjában van gyapot mer ha igen akkor gondolom nem kéne kiégetni mert ha az kiég belőle akkor igen hangos lesz:D:D
NINCS MIT!
mennyiért kaptad a dobot?
köszönöm szépen a segitséget , felkerült az uj dob a hondára, és hát iszonyat jó hangja lett töle. ugyhogy a Raptor mostmár simán csak eladóvá vált ha valakit érdekel.
esetleg próbálj meg beszélni Szikora Bandival nála van egy pár dob 954-re batszimotor.hu találsz képeket hogy mi van most neki (tel.:+36 30 903-70-50)