Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Ha valakit érdekel egy barátomnak van egy eladó használt BOS titán sportdobja CBR 600F-re, neki 600RR-je van amire nem jó sajnos (jól megszivatták vele ). BŐVEBBEN ITT:
http://www.kepesmotor.hu/onroa...
Helló
Egy Bazuka B12-es motorhoz szeretnék egy sportkipufogót.
Valaki tudna egyet? KB 20e Ft ig érdekelne.
Hali.
DRZ 400 E-re Yoshimura RS-3 Off Road rendszer 130eft. és egy Yamaha YFZ 450 gyári kipufogó 30eft.eladó.
06-20-5-636-213
R6 2003-2005 évjárathoz van egy yoshimura rendszerem eladó
Szeva!

Én most télen feleztem meg egy Leo Vince-t. Tegnap próbáltam ki először. Mondjuk ez egy négyhengeres gép, de gondolom egyhengeresen is hasonló a hatása. A hangja az sokkal mélyebb és erősebb lett, viszont érzésre olyan, mintha a 10 ezres fordulat fölött már nem menne úgy mint előtte. Természetesen nem mért adat, csak érzésre mondom.
hi all
ha valakinek végdob röviditésről van tapasztalata az irjon
yz450 krossznak hosszú kipufogólya van szinte a hátsó sárvédőig ér.egyébként nincsenek benne járatok terelők,tehát a gáz egyenes úton távozik.ha pl ezt 10cm leröviditjük az nagyban változtat a kipu karakterszikáján?vagy csak a hangtompitása csökken?lehetséges ilyenkor nyomatékvesztés?
Akor nálunk olcsobb
79 USD plus szállitás...
Találtam egy dobot 60.000 ft ért megéri Alex? amúgy kint mennyibe van egy sötét plexi egy 2007 es 600RR re?
Sziasztok!
A GS500-amra szeretnék valami jó kis dobot,de a gyárit nem akarom szétbarmolni.
Valami ijesmi hangra gomdolotam:
http://www.youtube.com/watch?v...
Nekem nagyon teccik,csak anny a bajom vele h nem pögeti meg 1 kicsit jobban úgy 5-6 köré.
Ha valakinek van valami 5lete,vagy tud olcsó,de jó dobot GS-re,léci szóljatok PLZ!
Köcc!
Sziasztok!
Keresek 250 cross motorhoz hátsó dobot .2t
Nem találtam használtat, pedig néztem. Csak az arányok miatt...
2003-2004-hez egy uj acél kivitel ez a legolcsóbb 124.000,.ből van Bp-en...
Sziasztok Yamaha tzr 50cm mocira keresek sport kipuffogot ami a lehetöségekhez képest szépen is szol!
Alex fogalmam nincs az árról te vagy a szakértő e téren te tudsz hozzávetőleges árat mondani miért mennyit ér egy használt RS5?
Sziasztok!

Keresek 92-es YZ125-re végdobot, akinek van vagy esetleg tud eladót írjon a következő mail címre:
def.jam@freemail.hu

Köszi!
Üdv! Nekem van egy Micron ovál versenydobom 2005-ös 600RR-re. Gyári tartozékaival: bilincs, összekötőcső, matricák, szerelési útmutató. 102dB 5800rpm-on. Ára:65000ft Érdeklődni: 06/ 30 263 3359 vagy smmagyar@freemail.hu
Üdv! Nekem van egy Micron ovál versenydobom 2005-ös 600RR-re összekötőcsővel, matricákkal, bilincsel és szerelési útmutatóval együtt(gyári tartozékokkal). Gyári papír szerint 102dB 5800rpm-on. Ára 65000ft Érdeklődni: 06/30 263 3359 vagy smmagyar@freemail.hu (Veszprém-megye, Zirc)
Nyugi (szerintem)! Nekem is nyitott dobom volt,de nem igazán vettem észre semmit. Amúgy a gép nem karbis!
Szia!

Használtat nem tudok sajnos.. kb milyen összeg határig gondolkoztatok..?
Hello Alex nekem 600rr e kellene vagyis a tesóméra valami használt dob
Nem hiszem hogy észre veszel valamit is a motor paraméterein legfeljebb a hangján ha kinyitottad, maximum a nyomatéka lessz kisebb valamilyen fordulat tartományban. De attól függ milyen folytás van a dobban.Vagy lehetséges hogy komolyabb durrogást halhatsz majd gázelvételkor a kipufogóból.Ha 2001 es nemhiszem hogy karburátoros lenne de ha mégis motor után akarod vinni a karburátort a kezedben vagy hogy érted?
vagy nem 08' 1000 RR-re kell...
08' CBR 1000 RR-re RS-5 Yoshimura? Oda R-77 való...
Tud valaki használt rs5 dobot cbr re?
Utánna kell menni a karbival.