Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Új LeoVince 4 ROAD sportkipufogó rendszer Yamaha XP 500 TMAX nagyrobogóra eladó!
Budapesti átvétel megoldható.
Tel: 06-20-9315-930
Ár: 80.000.-Ft
Használt LeoVince 4 ROAD sportkipufogó rendszer Yamaha XP 500 TMAX nagyrobogóra eladó!
Budapesti átvétel megoldható.
Tel: 06-20-9315-930
Ár: 70.000.-Ft
Termignoni R6R GP Style (Y077102CR) Carbon kipufogó eladó. Vadonatúj, bontatlan, gyári csomagolásban. 520 EUR helyett 110e HUF, azonnal átvehető, vidékre előreutalással vagy utánvéttel csomagban küldöm. Mobil: 30 / 625 6072
További infók.
Sziasztok!
Nem tudtok olyan helyet mondani (lehetőleg Budapesten), ahol kipufogó karbonozással (is) foglalkoznak?
Fontos lenne, de én nem találok ilyet sehol...
A honda gyári kájhája is érdekel cserébe ha sérülésmentes.
üdv mindenkinek, van egy raptor dobom szép jó állapotu nagyon komoly (nyitott) hangja van, sajna a cbr 954 RR-re nem tudom felrakni mer a csavarok szükebbek mint a cbr-en elcserélném olyanra ami nekem való kb ilye állapotu és szép hangja van. (Raptor 82mm) ami nekem kell 95mm. üdv Gábor a számom 06304875663
Hali keresek ojan szakembert aki tudna nekem lemezbol vagy v mi bol csinalni rezo veget ! Megfizetnem
Hali gazegovel simman kiegeted es ha minden igaz elkezd az olajtol langolni es addig melegited es gyengen egeted mig nem fustol
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy mivel és hogyan lehet kiégetni a 2t motor rezóját.
Hali honda mtx 125 /os mocim hoz szeretnek rezo veget ! Ha tud valaki v mi olcsot megvennem mert cross /ra hasznalom es tul halk De nekem v hool forumon mondtak hogy csinalnak olcson otthon lemezekbol nekem ugy is jo lenne csak ne legyen benne fojtas hangosab legyen ! Remellem tud v ki fabrikalni Elorre is kossz a valaszokat
Sziasztok Yamaha tzr 50cm mocira keresek sport dobot ami a lehetöséghez képest szépen is szol!
Próbáltam. De csak a tartó görbül, a dobot nem nagyon húzza be. A másik meg, hogy úgy meg jobban feszül az egész szerkezet. Elvileg az összekötő íve hibátlan, lehet forgatnom kéne...
kipufogo tarto az levehetö?
ha igen,akkor csinalj 1et ami nem log ki annyira
Jaja, mostmár láccik. Mint a lábad is.
Nincsmit, amúgy ez nagyon dobja ki a végét, csinálj vele valamit. Holnap csinálok neked képet az én Yoshimról, h hogyan áll...
probaltad a kipuffogot tartot kivülre becsavarni.kep jön
Szerintem nem áll el vészesen, a felfogatásnál mókolnék egy hajlított csavart bele, amin hosszú a menet és annyi. De ne legyen nagyon merev mert eltörik.
Slip-on. Itt van még egy kép. És köszi a segítséget
Akkor jó, de azért lesd meg felülről, h nincs-e nagyon kint.
A kép egy kicsit csalóka. Ennyire nem áll el azért .
Elvileg a gumi ágyazásban kéne lennie egy fém távtartónak is ami egyenesre tartaná a csavart, már ha elég kemény a gumi hozzá, de mint látom ez nem az.
Bolt-on vagy slip-on a dob? Ha bolt-on rendszerű akkor én a helyedben vennék hozzá egy GSXR750 gyári összekötőcsövet, és azt faragnám hozzá a gyári rendszerhez. A másik amit sztem elrontottál, h a dob végét mindig beljebb kell rakni a kerék felé, mert ha eldobod a vasat nem az egész kipud lesz karcos, hanem csak az eleje, ott meg lehet a szallagot cserélni rajta. Ha slip-on rendszerű akkor bejelölöd a motor felé eső részen a csövet filccel, leveszed, 6-os pisztoly aztán tüzet neki, aztán hajlít rajta. Nézd meg az adatlapomon a Hondámat, arra komplett rendszert raktam így...
Hali!
Segítségeteket kérném. K4 SV 650 re vettem egy Yoshimura TRS dobot (ami rendszer része volt vmikor). Előtte k5 gsx-r 750en szolgált. Összekötőcsövem és esztergált "nyak" van hozzá. A problémám a következő: a dob fenn van, gyönyörűen muzsikál (kíváncsi vagyok mikor fognak meg vele...:S), DE kicsit eláll, ez a kisebb baj. A nagyobb bajom az, hogy *urva feszesen van fenn, egy milit nem mozdul, ill. a gumi "ágyazású" felfogatásnál, csavarja a gumit ill. az anyát. Attól tartok, hogy melegedéstől vagy bármi mástól el fog pattanni. Mit szóltok hozzá? Képet mellékelek. kritikát elfogadok, köpködéstől kíméljetek, köszi. M.G.
Szia. 70-3315-155. 1500Ft/db
Olcsón eladó egy újszerű kipufogó GSX-600F-re.
http://www.vatera.hu/suzuki_gs...