Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

SAnya nem éri meg venni boltban mer qva drága 1 "zacsko "amiböl természetesen 2 db kell, én is most kartam venni de vmi 6000 körül lett vna ,mondták h tüzépröl is lehet szerezni ami ugyan olyan jo,ma tömtem ki faszán azt kész megsporoltam 6000 !
Megvéve,ha eddig nem adtad el...Sopronban járkálsz látom...Össze tudunk futni valamikor?
szevasztok!


van egy eladó eredeti hőálló Akrapovic matricám!A honda karsnából való,nekem sajna tul nagy(az embléma nem látszik az idomtól)

új ára:1500 én odaadom 800ért..

méret: 150×44 mm
jo az üveggyapot is hozzá
hali.
Hol lehet emberi áron kipuf gyapotot szerezni ? esetleg mi más jó még ?
készítettünk egy dobot és véleményeket szertnék róla. Töltöttem fel egy videót és pár képet róla. üdv bogati
Oké holnap re ,most jó éjt!
nem konzol,egy pici fül amit avival kell felhegeszteni hogy ne rozsdásodjon és szép legyen.hogy a csö méret jo e azt nem tudom.mérd meg a tiédet holnap.külső átm-őt.
Szóval akkor kell nekem rugó, meg az összekötőcsőre valami konzolszerűség, amire fel tudom fogatni a rugót? és kész?
hát annál kicsit melósabb de meg lehet oldani.slip on dobok rugóval vannak rögzítve.
ennyi van amit látsz.nincs beleütve semmi.gyári leovince.nincs tompitó.levágni le lehet.össze kell hozni a gyárival.tudok benne segíteni.
Ja és még annyit, hogy ezzel semmi para gyárit le ezt fel és kész?
Bocs ha hülyeséget írok, kérdezek...
-Ebben van Eu-s szám?
-Hangtompító amit hosszabb útra vissza tudok rakni?
-Matrica?
-Csak a dob vagy ehhez van ilyen összekötő cső is?

Szerinted az gáz ,ha levágok belőle 10 centit és úgy teszem fel?(bár ez a hangjától függ meg hogy ,hogy fog tetszeni a motoron...)

Köszi a képeket szerintem elviszem...
egy hinson kuplungkosár wr 450 04 és mx faction steel szelepek szintén ez a típus 3szívó
Oké, de itt "millió" cucc van mégis melyikre gondoltál...?
igy e
az amelliken nincs bilincs
Hello.Szerintem a legegyszerűbb módszer az az hogy a youtube-n kiválasztod amit szeretnél aztán egy weboldal segítségével kikonvertálod a hangot a vidiből mp3-ba.
Vagyis én így csinálnám.
Szevasztok
Nem tudja vki hogy honnan lehet MP3 motorhangokat letölteni?
Telóra kéne. (most csak egy Honda CBR 600rr hangja van meg)

Napsütést és telitankot kivánok minden motorosnak!
Helyesírás 5-ös...
honda vt750 c4 re van eladó kipufogóm.
Küld át a linkjét....
konkréten egy kuplung kosárról illetve 5db szelepről lenne szó az egész nem nagy csomag lenne !
Sziasztok!Valaki nem tudna sportdobot FZ-6S re?
Szia,

Szállitási dijról akkor tudok nyilatkozni ha konkrét terméket mutatsz.