Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez szép csak az a gáz hogy az enyém 2000 évj :(
Helló mindenki-nek!
Nem tud valaki valami jó kis sport kipufogó rendszert 50 es-re?
Pontosabban Derbi sendára?
Ami árba se annyira vészes!?
Aki tud az írjon a mail emre:
stafford13@indamail.hu

köszönöm!
Hellótok
!
megosztanád majd velem , hogy mire jutottál .....mert Én is ilyesmiben gondolkozom ....
kösz..
2006 cbr 1000rr-re sportdobot slip-on keresek
R6 2006-2007-2008 Jardine GP1
elég sokat járok Fertődön,majdnem minden nap, ,holnap is megyek! Ha mégsem találkoznánk Sopronban,akkor este felé felhívlak,és megbeszéljük,hogy hol találkozunk.Oks? plíz dobd el a számod a mail-emre...
dede,amugy fertődön lakom
hát figy ugy néz ki h 1re megyek!
akkor ott találkozunk!
magát a szlalom versenyt nem tudom,egy fél/egy órára tudok csak kimenni.Merre laksz?A képeken nem a hegykői leágazó van?
jólvan,akkor meglátjuk,én mindenképpen indulni akarok a szlalom-versenyen

az nem tudod véletlenül mikor lesz?
adatlapomon!
Holnap lesz,reggel 9-től,este 5-ig tart.Szerintem én olyan fél 1 körül leszek kint!
mikor lesz?

lehet én is kinézek!
e-mail cimed megadod?ott beszélünk

üdv
Nem belewau,de olvassatok már kicsit!A hsz-át követő hsz első mondatát ajánlanám figyelmetekbe,ott találtok egy olyat,h "megvéve..."
Holnap kinézek a Motoros Napra,amit Sanyi csinál,ha dobsz egy tel. számot,onnan felhívlak,gondolom ott leszel,ha már a III. hely meg volt...
Ha nem jönne össze,akkor megkereslek,de tel. számod kellene,hogy egyeztessünk.Hol laksz amúgy?
Üdv:b
Nekem kellene, hogy lehet megoldani a vásárlást?
szeva!


ha adsz egy 1000-est elviszem neked:P
Nincs mit!
oké akkor irok neki e mailt köszi az infót
Sajna nincs róla képem.Az egy sima 40-es dob volt,de a hangja...
Azóta sem hallottam olyat!
De bármit meg tud csinálni.A télen nekem is alkotott egy szépséget,és láttam egy egyedi gixer kipufogót nála.Akkor gyártotta azt is.Gyönyörű volt...
szerintem megtaláltama képet isbiztos nagyon jó a hangja!
Az a baj h nekem nagyon tecenek a gp dobok mindeféleképen ahoz hasonlót akarok rakatni rá most sima arrow dob van rajta az is szépen szól csak a formával van a baj :(
OKé akor majd keresem esetleg 1 képet feltudnál rakni a dobról?
Csináltass egy dobot Egrussal!Nem fogod megbánni!
A régi R6-osomra álomhangot gyártott...
szia!mennyi lenne a posta?
Ezt néztem ki!
Kéne nekem 1 kis segitség Az a problémám h 2000 évj r6 om van szeretnék rárakni gp dobot nemtalálok sehol!
Suzukira van szarásig szinte mindegyik tecik stb Menyire neces átalakítani suzukira való dobot átpakolni a kis r6 ra? valaki csinált ehez hasonlót?