Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi!

GSR 600ra BÓdis, vagy Devil a jobb szerintetek?
hali kawasaki er-5gyári kipufogólyában elméletileg van tömités!és ha ezt a tömitést kiszedném sportossabb hangja lenne e?illetve ez menyibe befojásolja majd a szelepek működését?
Halihó
2006-os GSX-F 750-re keresek Finstert, valaki tud ilyet ócsón....?
Még annyi, hogy alsó csövesre való, tehát valószínűleg összekötőt kell hozzá csinálni.
R6.ra nekem van egy zsír új, ha érdekel féláron megkapod.
másoltasd le, a márkanevet nem kell megfizetni, már eleve csak a fele az ára!Nincs rajta nagyker ár kisker ár , stb...
Ne misztifikáljatok.
Nem hiszem, h ugyan úgy viselkedne, hacsak nem figyelsz mondjuk a titán héjjra, meg a perfocső perforálási lyuk átmérőjére, illetve a tömítőanyagra... Szóval azt csak méretben tudod lemásolni...
Ha egy pl. Akra nyitott dobot fullra lemásoltatnék (méret, anyag stb) akkor a másolat ugyanúgy viselkedne mint az eredeti? Előre is kössz!
919(99 es évj ra szeretném felrakni
Szia!Letudnád írni nekem a csavarok közti távolságot?Mennyi lenne a dob?
3 csavaros?
Szia!+ csavaros a raptor?Mennyibe adnád?
Sziasztok!Nem tud valaki 3 csavaros sport dobot?
szasztok. Vettem pár napja egy 400-as yamaha 4g5-ös choppert. gyári kipufi van rajta. Viszonylag olcsón tok. venni 48 mm-es saválló csövet. Arra gondoltam, hogy meg tudnám csinálni egy dögöösebb kipufit, de nem tom. milyen tompitás kell neki és hogyan kell benne rögziteni. Nyítottat nem akarok, mert azt mondják, káros a motorra. Ha tudtok segiteni, akkor előre is köszike.
Akrapovic full titán rendszer eladó YZF-R1 07-08! Ára:200.000FT! 600.000 újonnan!
Hogy lehetne megoldani,kapcsolatfelvétel, hogy a 23 éves , CBX 750 kipuffját a két kúpos részt , újra tudnád-e készíteni .Nem szeretem , mert nagyon hangos. Kiqrták belőle a hangtompítót.
Hali!

Érdeklődnék, hogy nem tudja-e valaki Magyarországon ki forgalmaz Technigas E-NOX sportkipufogót Malaguti XSM/Yamha DT-re?
Ha van ilyen akkor menniyért? (eddig csak derbire valót találtam)
Én tudok nálam lehet jelentkezni,rozsdamentes hulladékanyagokból,ivvel gyönyörűen összehegesztve
hiho!
2005-ös fazerre tud vki sportdobot? ülés alatti fajta már...
Sziasztok cbr 600f4hez valakinek yoshi rs-3?
(csak ne karbon)
hali kx 125 re valo dobot keressek mert meg gyürtem a mostanit :S!
Akinek van rá való az szoljon!
Akrapovic full titán rendszer eladó, YZF-R1 07-08 ra való! Ára 200.000Ft
msn: martins@citromail.hu
posta leszbelőle.
majd jelentkezem